tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Miasto położone jest na archipelagu wysepek połączonych mostami sztucznymi groblami. Ta niezwykła lokalizacja gwarantuje interesujące widoki, sprawia też, że poruszanie sie po mieście jest ciekawym odkrywaniem coraz to nowych wysepek. 
Plaże w El Gouna są szerokie i piaszczyste. Większość to dobrze zadbane, strzeżone przez wykwalifikowany personel plaże hotelowe. Woda w El Gouna jest o każdej porze roku ciepła, ilość dni słonecznych w roku przekracza 300. 

flaga egipt

Egipt

Wyjątkowy kraj, tutaj spędzimy wspaniałe wczasy i przygody. Wybrzeże Morza Czerwonego przyciąga pięknymi widokami i doskonale zagospodarowanymi kurortami. Można tu spędzać czas na uprawianiu sportów wodnych takich jak wakeboardu lub kitesurfing, przy czym największą popularnością cieszy się relaksacyjne nurkowanie w u boku barwnych ryb i rafy koralowej.

Odkryj El Gouna

El Gouna jest pełna atrakcji, sportów i miejsc do wypoczynku podczas wakacji w raju Morza Czerwonego w Egipcie. Niezależnie od tego, czy jesteś po zabawnym i aktywnym wypoczynku, czy po prostu chcesz się zrelaksować na plaży i ożywić swoją energię

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.