tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Dla nas miejscówka Głowno kojarzy się tylko z jednym... Central Wake Park! To idealne miejsce do spędzenia tam campu tygodniowego jak i zarówno weekendu! Central Wake Park
Jest miejscem dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek. Jest to najnowocześniejszy ośrodek sportowy tego typu w Polsce, którego sercem są sześcio i dwusłupowe wyciągi wakeboardowe. Posiada największą ilość przeszkód dla ludzi o różnym stopniu zaawansowania. Ponadto znajdziecie inne atrakcje: place zabaw dla dzieci, park linowy, pumptrack, rowery wodne, siłownię na powietrzu, skatepark, aquator oraz tor do skimboardu. Aktywny wypoczynek uzupełniamy strefą gastronomiczną, noclegową oraz przestrzenią chillout.

Flaga Polski

Polska

Polska jest państwem z bogatą historią, ogromnym dziedzictwem kulturowym oraz pięknymi krajobrazami, fauną i florą. Wiele polskich atrakcji turystycznych znalazło uznanie na świecie. Podczas podróży po Polsce nie można pominąć Krakowa, Warszawy, Gdańska, Częstochowy, Auschwitz, czy też Tatr. Nasza oferta skupia się głównie na najbardziej charakterystycznych miejscach w Polsce, jednak chcielibyśmy polecić także mniej konwencjonalne, ale równie atrakcyjne wycieczki poza utartymi szlakami. Zapewniamy bezpieczny i przyjemny pobyt w Polsce.

Najnowsze wyjazdy

First minute
EH School - szkoła sportów ekstremalnych

Obóz wakeboardowy weekendowy 2024

Od 13.09.2024 do 15.09.2024
Flaga Polski

Zostało miejsc:

20
Program
Szkolenie
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie
już od 889.00 1289.00