tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Januszkowice to niewielka wieś w województwie opolskim, gdzie znajduje się najlepszy ośrodek sportowy nie tylko w Polsce z zapleczem do uprawiania wakeboardu. Rueda to największy ośrodek wakeboardowy w Europie, który ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu, wakeskate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, siatkówki plażowej, siłownie wraz z cross fitem, jazdę konną, plac zabaw, basen, saune wraz z jacuzzi, łodzie, rowerki wodne, kajaki i deski stand up paddle z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym. Sale wielofunkcyjne i siłownia tworzy z tego miejsca idealny kompleks do uprawiania fitnessu i do zadbania o swoją formę i samopoczucie.

Flaga Polski

Polska

Polska jest państwem z bogatą historią, ogromnym dziedzictwem kulturowym oraz pięknymi krajobrazami, fauną i florą. Wiele polskich atrakcji turystycznych znalazło uznanie na świecie. Podczas podróży po Polsce nie można pominąć Krakowa, Warszawy, Gdańska, Częstochowy, Auschwitz, czy też Tatr. Nasza oferta skupia się głównie na najbardziej charakterystycznych miejscach w Polsce, jednak chcielibyśmy polecić także mniej konwencjonalne, ale równie atrakcyjne wycieczki poza utartymi szlakami. Zapewniamy bezpieczny i przyjemny pobyt w Polsce.

Atrakcje regionu

Wake Park

Najnowocześniejszy wake park jako pierwszy i jedyny w Polsce dysponuje 6-cio słupowym wyciągiem, który jest uznawany za najlepszy na świecie, razem z przeszkodami Unit Parktech tworzy idealny plac zabaw dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Dodatkowo wyciąg dwusłupowy 2.0, który świetnie nadaje się do nauki i doskonalenia umiejętności jest idealnym dopełnieniem zajawki wakeboardowej. Do tego na miejscu jest możliwość doskonalenia skoków na trampolinie, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę, ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.