tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Surfing kojarzy się najczęściej z Hawajami albo Australią. Jednak z powodzeniem można uprawiać ten wspaniały sport także w Europie. Zamiast leżeć plackiem na plaży, warto spróbować złapać swoją pierwszą falę i spędzić czas aktywnie. Idealnym miejscem będzie portugalskie wybrzeże! Zapisz się na wyjazd z EHschool i przekonaj się sam.

Brak miejscówek

Siedziba naszych wakacji znajduje się w Sagres, jednym z najlepszych całorocznych miejsc do surfowania w Portugalii. Ponieważ nasza siedziba znajduje się w parku przyrody w południowo-zachodniej Portugalii, istnieje wiele plaż do surfowania do wyboru, w zależności od kierunku wiatru i fali. Nasza szkoła surfingu współpracuje z profesjonalnymi, certyfikowanymi instruktorami, którzy są w stanie poprawić Twoje umiejętności surfowania, niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie podstawowym, czy średniozaawansowanym, jednocześnie dobrze się bawiąc!

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że Sagres to suchy obszar, na którym nie przetrwałaby żadna roślina, a przy tak wielu oszałamiających krajobrazach z różnych drzwi otwartych na Ocean Atlantycki wydaje się niemal absurdalne, aby prosić o więcej z małej wioski Sagres. Bioróżnorodność tutaj jest ogromna, od ptaków i owadów po ogromną różnorodność roślin.

Jego położenie, różnorodność krajobrazów i klimat, pod wpływem Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego, są częścią równania prowadzącego do tego nieoczekiwanego i pięknego obrazu.

Choć otoczony Oceanem Atlantyckim, Sagres jest jednym z niewielu miejsc, których roślinność i klimat są śródziemnomorskie. W rzeczywistości wybrzeże między cyplem Sagres a przylądkiem St. Vincent, z klifami, wydmami, bagnami i lagunami, jest swego rodzaju unikalnym siedliskiem na Ziemi.

EH School - szkoła sportów ekstremalnych

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.