tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Ośrodek Narciarski Paganella w Andalo w Dolomitachto popularne centrum narciarskie. Jego największe certyfikaty i osiągnięcia to certyfikat na treningi Pucharu Świata. Na trasach Paganelli trenowała kadra narciarzy alpejskich, amerykańskich, obecnie trenuje tam narodowa kadra norweska.
- ponad 50 km tras, trasy naśnieżane
- najwyżej położone trasy 2200 m n.p.m - Paganella
- snowpark
- ładne i funkcjonalne schroniska
- trasy dla dzieci i dla narciarzy zaawansowanych

Skipass Paganella obejmuje trasy: Paganella i Fai della Paganella, dodatkowo uprawnia do nocnej jazdy dwa razy w tygodniu

Flaga Włoch

Włochy

Dlaczego warto pojechać do Włoch?

Włochy warto odwiedzić, ponieważ mają to coś... Trudno to opisać jednym zdaniem. Kojarzy się bowiem ten kraj ze słońcem, gorącym powietrzem, hałasem cykad, spokojem, dobrą kuchnią, dobrym winem, ale też z tradycją i historią. To wszystko prawda! Ale oprócz pięknego wyobrażania o Włoszech w lato, ten kraj zachwyca również w zimę. Resorty narciarskie we włoskich Alpach to jedne z najlepszych ośrodków na całym świecie. Paganella Ski, Madonna di Campiglio i Pinzolo to miejsca, które odwiedzamy praktycznie co roku w ferie i nie tylko. Jeździmy do hoteli, które są przez nas sprawdzone i lubiane przez naszych klientów. Aktualna oferta na wyjazdy we włoskie Alpy, dostępna jest na naszej głównej stronie.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.