tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

..... rozjeżdżenie na stoku Polany Szymoszkowej gdzie ekipa początkujących snowboardzistów i narciarzy stawiała pierwsze kroki, a zaawansowani zawodnicy doskonalili technike i poznawali triki freestylowe.

Kolejne dni to już jazda w Białce tatrzańskiej gdzie można było podoskonalić technikę oraz stawiać pierwsze kroki w snow parku. Oczywiście nie mogło zabraknąć dodatkowych atrakcji i po szkoleniu udaliśmy się na Termy Bania gdzie każdy mógł się zrelaksować i poszaleć na zjeżdżalniach. Odwiedziliśmy również Aqua Park w stolicy Tatr w Zakopanym. Popołudniami oprócz lekcji szkolnych odbywały się wykłady z tematyki snowboardowej i narciarskiej oraz wideo analizy techniki jazdy. Ostatniego dnia śmigaliśmy w Jurgowie gdzie dobrze przygotowane trasy i fajna pogoda wpływały na duży progres naszych zawodników. Nie moglo zabraknąć spaceru po Krupówkach i zakupienia pamiątek.

Czas niestety szybko mija na wyjazdach i po tygodniu wszyscy w dobrych humorach wracali do domu. Zapraszamy na kolejna biała szkołę już w następnym sezonie. Fotki z całej imprezy w galerii. i na Picassie


12-03-2012 EHschool