tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Bike Camp - wspomnienia z tras rowerowych w Tignes

 

  W tym sezonie kolejną nowością w naszej ofercie był „Bike Camp” we francuskim Tignes. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, dlatego tego typu wyjazdy na stałe wpisują się w nasz kalendarz letnich imprez. Tignes to znana miejscówka w świecie rowerowym, tam każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

  Ponad 150 km tras rowerowych podzielonych na łatwe trasy dla początkujących, średnie i techniczne trudne trasy dla zaawansowanych zawodników. Bike parki ze skoczniami, bandami to podstawa wyposażenia każdego zjazdu. Do tego zapierające dech w piersiach widoki, niepowtarzalny klimat tworzy  z Tignes mekkę rowerową.

bike camp, summer camp, tignes, ehschool, obóz rowerowybike camp, rowery, tignes, ehschool, summer campbike camp, rowery, tignes, ehschool, summer camp

  Pod okiem doświadczonej kadry instruktorskiej, każdy mógł liczyć na wskazówki, a  trasy były tak dobierane aby progres z każdym dniem był coraz większy. Jakby komuś było mało jazdy po górach, w mieście jest świetnie zorganizowany park rowerowy, ze skoczniami i innymi przeszkodami na których można się pobawić. Do tego pumptrack pod naszym pensjonatem był uzupełnieniem rowerowej zajawki.

bike camp, rowery, tignes, ehschool, summer campbike camp, rowery, tignes, ehschool, summer campbike camp, rowery, tignes, ehschool, summer camp

  Jak komuś było mało to mógł w wolnej chwili korzystać z licznych boisk sportowych, kortów tenisowych, czy tras narciarskich, ponieważ w Tignes jest możliwość jazdy latem na lodowcu. Po intensywnym sportowym dniu można było się zrelaksować w basenie czy skorzystać z sauny, co dobrze wpływało na regenerację. Niesamowitą atrakcją były również waterrampsy, z których można było poskakać do jeziorka. Ci co mieli już dość sportowych zabaw, mogli relaksować się na rowerach wodnych, kajakach czy deskach SUP.

bike camp, rowery, tignes, ehschool, summer camp, bike camp, rowery, tignes, ehschool, summer campbike camp, rowery, tignes, ehschool, summer camp

  Zdecydowanie tydzień w Tignes to za mało żeby skorzystać z wszystkich atrakcji, ale za rok tam wracamy. Zapraszamy do galerii foto przygotowanej przez One Light Studio, a wszystkie zdjęcia do pobrania znajdziesz w foto albumie. Teraz siądź wygodnie i odpal film, wspominaj i planuj kolejne extremalne wakacje z EHschool. 

Dziękujemy ekipie Singletrack Trips za organizację i pełną profeskę podczas szkoleń, naszym partnerom za gadżety i wsparcie : GoPro, The TrueKings, Blackroll, kaski.com, selectshop, head.

Piona dla wszystkich uczestników za pierwszą historyczną edycję Bike Campu. Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool latem lub zimą


31-08-2017 EHschool