tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Red Bull I-Battle to wyzwanie dla śmiałków, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! W każdej edycji imprezy udział bierze osiem dwuosobowych drużyn składających się z reprezentantów różnych dziedzin – sportowców, dziennikarzy, barmanów czy projektantów mody. Teamy uzbrojone w odtwarzacze mp3, zmierzą się w aranżowanych pojedynkach na deskach bokserskiego ringu. Drużyny będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu serc i „głosów” publiczności. Reakcja słuchaczy po każdym starciu będzie szacowana miernikiem decybeli – do dalszego etapu przechodzi drużyna, której uda się wycisnąć z gardeł miłośników większą ilość hałasu.

Nowe drużyny, nowe lokalizacje i nietuzinkowa selekcja muzyczna to znamiona kolejnej odsłony Red Bull I-Battle, która rozpocznie się już 19 października w Rzeszowie, a zakończy 30 listopada w Lublinie.

RED BULL I-BATTLE 2012 W KATOWICACH

Kiedy: 25 października 2012, czwartek, godz. 21:00

Gdzie: HIPNOZA, Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Wstęp: 10 zł

Imprezy klubowe Red Bull I-Battle to nie wszystko! Dla fanów muzyki i dobrej zabawy z nutą rywalizacji została przygotowana specjalna aplikacja internetowa, w której można powalczyć na muzykę wirtualnie! Na stronie www.redbullibattle.pl można pojedynkować się na muzyczne ciosy i wygrywać nagrody – najlepsi gracze zostaną nagrodzeni Block Rockerami (przenośnymi piecykami) ze stacją dokująca na odtwarzacz mp3.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullibattle.pl


17-10-2012 EHschool