Wystartowaliśmy z Katowic, zbiórka przebiegła bardzo sprawnie, bagaże raz dwa zostały zapakowane a ja, jako świeżak wyjazdowy z lekkim stresem wsiadłam do autokaru. Na szczęście podczas długiej podróży był czas aby zapoznać się z uczestnikami wyjazdu i wzajemnie naładować pozytywną energią! :)

Nareszcie! Dojechaliśmy na miejsce! Wspinaczka autokarem po górskich serpentynach była lepsza niż poranna kawa, natomiast magiczny klimat, piękna pogoda oraz wyłaniające się widoki francuskiego miasteczka, dodawały skrzydeł ;)

 

  Pierwszy dzień minął na energicznym zakwaterowaniu oraz spotkaniu organizacyjno- integracyjnym. Kadra instruktorska przedstawiła nam szczegółowy plan wyjazdu, omówiła sprawy techniczne oraz udzieliła sporo ważnych i przydatnych podczas pobytu informacji. Następnego dnia przywitała nas słoneczna pogoda i zaczęła się nasza śnieżna przygoda. Po pysznym śniadanku udaliśmy się na stok. Pierwszym krokiem była profesjonalna rozgrzewka, a następnie instruktorzy sprawdzali nasze umiejętności jazdy. Tak oto zostaliśmy podzieleni na grupy szkoleniowe.

Cały tydzień pod czujnym okiem instruktorów doskonaliliśmy swoją jazdę. EH przede wszystkim stawia na wszechstronność, dlatego też jeździliśmy raz na jedną, raz na drugą nogę. Raz po stoku, raz w snowparku lub poza trasami jak warunki dopisały. Wieczorami z kolei analizowaliśmy swoje błędy przy herbatce, oglądając materiały zebrane na stoku. Dzięki takiej formie szkoleń progres był widoczny z dnia na dzień.   Jako wielki plus postrzegam możliwość wypożyczania desek testowych podczas całego wyjazdu. Jestem osobą, która dopiero rozważa zakup własnego sprzętu, a skorzystanie z okazji i wypróbowanie kilku desek Burton Snowboards, uświadomiło mi czego potrzebuję, aby czerpać maksymalny fun ze snowboardu. Dzięki super pozytywnej ekipie, zaplanowanym atrakcjom oraz wieczornym aktywnościom,nie sposób było się nudzić. Podczas grilla mieliśmy okazję rywalizować w grach i zabawach ”integracyjnych” w czasie których niektórzy gubili się na mieście… za to rano pierwsi meldowali się na zbiórce ;)

 

  Imprezy klubowe rozkręcał niezawodny DJ WBK, który także uczył nas skreczować podczas warsztatów DJ-skich.

Los chciał, że na wyjeździe przypadło mi obchodzić swoje urodziny. Wszyscy zaskoczyli mnie głośnym „sto lat” gdy tylko zjechałam pod hotel na apresski. DZIĘKUJĘ, nigdy tego nie zapomnę!

  Przez cały wyjazd nasze poczynania na stoku jak i na parkiecie były uwieczniane przez Matiego z OneLightStudio, dzięki czemu mamy świetną pamiątkę. Na zakończenie pełnego wrażeń tygodnia zostały zorganizowane zawody na trasach oraz w snowparku. Za sprawą licznych partnerów EHschool można było zgarnąć wartościowe nagrody i masę gadżetów.   Nie spodziewałam się że Francja oczaruje mnie do tego stopnia. Góry, śnieg, piękna pogoda i przede wszystkim pozytywni ludzie. Czego chcieć więcej? Jestem pewna, że niedługo wrócę na alpejskie trasy, ale tylko z EHschool !"

  Dziękujemy Madzi za tak fajne wspomnienia, mamy nadzieję, że uśmiech będzie się pojawiał jak będziecie ogladać galerię zdjęć  z tego wyjazdu i będziecie wracać wspomnieniami do tych cudownych wspólnych chwil. Wszystkie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie, który ze względu na bardzo dużą ilość zdjęć został podzielony na dwie części, część I, II część. Teraz nie zostało już nic innego jak usiąść wygodnie i odpalić wideo od One Light Studio i już teraz planować kolejne wyjazdy zimowe bo sezon zbliża się wielkimi krokami, a pierwsze oferty zimowe już w sprzedaży na naszej stronie. Dziękujemy Wam za te wspólnie spędzone chwile, moc energii i najlepszą zabawę. Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool latem i zimą :) 

 


14-07-2018 EHschool