tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Podczas tego tygonia oprócz wakeboardu i wielu imprez, które miały miejsce w lokalnych klubach, każdy mógł wybrać się na wycieczki fakultatywne i zwiedzić piękne zakątki Chorwacji czy udać się na rejs statkiem. 

Ci z zajawką na wake`a pod czujnym okiem ekipy EH podnosili swoje umiejętności jeżdżąc po przeszkodach i skacząc coraz to wyżej na skoczniach. Każdy mógł zobaczyć swoje przejazdy podczas coachingu i mógł do woli testować deski takich firm jak Hyperlite, Ronix czy Liquid Force.

Popołudniami nie brakowało imprez typu "pool party" i zabaw w pianie, a wieczorami odbywały się koncerty w klimacie hip-hop. Bogaty program oraz Dj`e i artyści z całego świata to oczywiście gwarancja najlepszych imprez.

Po całym tygodniu takiej zabawy zostały nam niezapomniane wspomnienia i nowe znajomości. Wielka piona dla wszystkich za mega klimat i dobrą zabawę.

Zdjęcia znajdziecie w galerii, a najlepsze foty do pobrania w albumie. Odpal film i baw się z nami na kolejnych wyjazdach na chorwackiej wyspie Pag.

 


07-09-2015 EHschool