tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

  Maj to idealny moment żeby zacząć przygodę z wakeboardem lub wrócić po zimie do uprawiania wake`a, a Turcja ze swoim ciepłym klimatem nadaje się do tego idealnie. Mały wyciąg 2.0 do nauki podstawowych trików, oraz dwa duże wyciągi z 16 przeszkodami tworzą z tego miejsca raj dla miłośników wakeboardu. Do tego trampolina, strefa relaksu, sauna i jacuzzi, czego chcieć więcej :)

Nasi ziomale jak mało kto zawsze chętni na jazdę, więc od samego rana skupialiśmy się na doskonaleniu oraz nauce triczków, tak aby każdy po wyjeździe czuł się pewnie na wodzie i bawił się świetnie przez resztę sezonu, aż do pażdziernika kiedy to znowu zabierzemy Was na Wake Camp Hipnotics. 

  Po ostrym treningu był czas na relaks czy to na parku czy też w hotelowym SPA, a po smacznej kolacji były długie wieczory, pogawędki o wakeboardzie, miejscówkach, filmy i jak zawsze sporo śmiechu :)

Nie można też zapomnieć o nocnych kąpielach w basenie, przejażdżkach na wielbłądzie czy raftingu, który był fajną przygodą po kilku dniach kiedy to nasze ciała zdecydowanie potrzebowały odpoczynku. 

  Dziękujemy ekipie Extreme Homies za te świetnie wspólnie spędzone chwile i zapraszamy po kolejną dawkę emocji na naszych Wake Campach. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, a wszystkie fotki z wyjazdu znajdziecie w albumie foto

Wielka piona dla naszych ziomali z Wakeshop, Wake Zone Stawiki, Blackroll, GoPro, Dr.Cool, Salveo za wsparcie wyjazdu, gadżety i sprzęt testowy.

Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool latem lub zimą :) 

 


24-07-2018 EHschool