tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Na ten wyjazd wybraliśmy się razem z zaprzyjaźnioną ekipą WW by wspólnie się bawić i podnosić swoje umiejętności na wodzie. Każdy jadąc na camp miał jakiś cel, jedni chcieli się dobrze bawić nie tylko na wodzie, inni szukali adrenaliny na przeszkodach, a Królik chciał zaj...raley, ale wszystkich łączyło jedno...wielka zajawa na wake. 

Codziennie od rana odbywały się szkolenia, po wspólnej rozgrzewce, było doskonalenie rónowagi z deskami, skoki na trampolinie i sesje na wodzie, podczas których każdy indywidualnie dostawał wskazówki co zrobić by latać wyżej, stabilniej lądować i lepiej się kręcić. Wszystko było na bieżąco filmowane i omawiane wieczorami podczas coachingu. 

Wake Park Hip-notics słynie z dwóch dużych parków gdzie w sumie mamy 16 przeszkód, oraz dwóch wyciągów 2.0 gdzie możesz uczyć się i doskonalić skoki z krawędzi. Do tego mamy boisko do kosza, siatkówki, basen, saune i strefę chillu. Panuje tam niezwykle rodzinna atmosfera i wszyscy się wspólnie bawią. Do tego można spotkać wielu zawodników, któych na codzień można podziwiać w wakeboardowych produkcjach filmowych. 

Zakwaterowanie w 5* hotelu dawało nam dostęp do basenu i zjeżdżalni na których nie brakowało wodnych zabaw, smacznej i zdrowej kuchni, strefy spa, z której korzystaliśmy wieczorową porą, oraz barów i wyskokowych napoi przez 24h, co się przekładało na niezapomniane imprezy. 

 Kolejne edycje Wake Campów w Hip-notics na stałe wpisują się w nasz kalendarz wyjazdów, gdzie zamierzamy rozpoczynać i kończyć sezon wakeboardowy. 

Zobacz jak bawiliśmy się podczas campu - Galeria zdjęć, fotki do pobrania znajdziecie w albumie foto. Wielka piona dla wszystkich za super zabawę i atmosferę jaką stworzyliście oraz śmiech od rana do nocy. Dzięki za foty Doris :) Do zobaczenia na kolejnych campach!!!


10-11-2015 EHschool