tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Krótka historia o tym jak EH ruszyło na deskęPo 20`stu kilku godzinach jazdy zjawiliśmy się w zasypanym L2A, szybkie zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne i wyjście w miasto aby zapoznać się z terenem, który przez tydzień stał się naszym domem.

Niedzielna pogoda nie zachęcała zbytnio do śmigania na desce, bo mgła skutecznie utrudniała jazdę, ale mimo to udało się zrealizować założenia programowe i ekipa wróciła zadowolona ze stoku. Niestety pogoda przez kolejne dni nas nie rozpieszczała, ale progres uczestników cały czas szedł do przodu. Jazda była coraz lepsza, skoki pewniejsze, a błędnik powoli zaczął się przyzwyczajać do trudnych warunków atmosferycznych. Tak było do czwartku, bo w ten dzień przywitało nas piękne słońce, radość z jazdy w puchu do pasa wynagrodziła wcześniejszy niedosyt. Cały dzień pow,pow,pow z elementami freestylu i soki w puch powodowały, że na taki dzień było warto czekać całe lato. Niestety piątkowe egzaminy na stopnie odbyły się znowy w trudnych warunkach, ale uczestnicy już sobie świetnie radzili. Popołudniu przenieśliśmy się w dolne partie gór gdzie odbyły się zawody w kilku konkurencjach jak: Monster slalom,gdzie najlepsza okazała sie Ola. Contest ollie wygrał LeHasan, który skakał najwyżej i stylowe one foot zapewniło mu zwycięstwo. Zjazd "Byle jak do mety" wygrał Adrian. Gratulacje dla zwycięzców, i dla wszystkich uczestników za dobra zabawę. Popołudniami odbywało się wiele atrakcji jak kąpiele w basenie, udział w tyrnieju mini hokeja na lodowisku, rozgrywki w Brandball, wykłady z zakresu bezpieczeństwa w górach, serwis sprzętu, wideoanaliza techniki jady czy pokazy filmów tych szkoleniowych jak i na pełnej zajawie.

Krótka historia o tym jak EH ruszyło na deskęWieczorami nie brakowało dobrej zabawy w lokalnych klubach, a Old school party okazało hitem wyjazdu. Fantastyczne stroje i ciekawe kreacje za co najlepsi dostali wyróżnienia i nagrody.

Dziękujemy partnerom wyjazdu za sprzęt testowy oraz nagrody, firmie : APO, K2, Supersklep.pl oraz Reb Bull`owi za pozytywna energię i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach z EHschool w tym sezonie :)

Galeria zdjęć


12-12-2012 EHschool