tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Naszą przygodę w Livigno zaczeliśmy już parę dni wcześniej udając się na finały Nine Knights i przygotować miejscówkę pod przyjazd naszych ziomali. Zawody były rewelacyjne, dobre stylowe skoki i mega triki. Nie brakowalo dobrej oprawy muzycznej i imprezy wieczornej w doborowym towarzystwie.

W tym sezonie spędziliśmy II turnusy podczas, których odbywały się szkolenia na każdym poziomie zarówno na desce jak i nartach,oprócz tego można było liczyć na relaks przy słonecznej pogodzie. Od rana doskonaliliśmy jazdę i technikę oraz rowijali umiejętności freestylowe bawiąc się w snow parku.

Popołudniami odbywały się testy sprzętu Burton, Capita, Head, zabawy na trickboardach i gyroboardach, wideocoaching, rozgrywki w ping-ponga, bilard czy piłkarzyki.

Oczywiście nie mogło zabraknąć szalonych apreski, gdzie lokalna cytrynówka lała się strumieniami, była butelka, zabawy z nartą i pokazy tańca.

Nie mogło nas zabraknąć na lokalnym Reggae  Pikniku organizowanym przez ekipę Palto, gdzie odbyły się zawody, w których nasze ziomeczki zgarneli dzikie karty na OSCYPA, a Miron dodatkowo wyskakał najlepszy trik. Z tego powodu mieliśmy co świetować wieczorem podczas after party w klubie.

Wieczorami na naszych ziomeczków czekały warsztaty barmańskie, próbowanie lokalnych przysmaków podczas wspólnych kolacji, imprezy tematyczne w zaprzyjaźnionych klubach przy rytmach Dj Abdoola, nocny hazard, konkursy i najlepsza zabawa.

Jednen wieczór poświęciliśmy na nocną jazdę, która odbyła się w snow parku Americana, muzyczka, chill, grzane winko i móstwo trików na przeszkodach siadło tego wieczoru. Tego typu evencik na stałe wpisze się w nasz program na kolejne wyjazdy w Livigno :)

Oczywiscie nie mogło zabraknąć zawodów zarówno tych freestylowych jak i wyścigów i zabaw na stoku, a było o co powlaczyć bo nasi partnerzy przygotowali sporo niespodzianek dla zwycięzców.

Dziękujemy wszystkim za dwa tygodnie ostrej jazdy i dobrej zabawy oraz niezapomniane wspomnienia. Wiecej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, a wszystkie foty do pobrania w albumie.

Za tak bogatą fotogalerię odpowiadał Paweł, Adrian, Acker, Matys i Igor. Wielka piona za dobre zdjęcia!!!

Miłośników deski i nart zapraszamy na Summer Camp, który odbywa się w lipcu w Tignes oraz na inne przygody z EHschool.


06-05-2015 EHschool