tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Tym razem nie mogło być inaczej...do tego na przełomie turnusów pogoda zaskoczyła nas obfitymi opadami śniegu co pozwoliło nam przez dwa dni szaleć również poza trasami. 

Codziennie od rana odbywały się szkolenia na każdym poziomie zaawansowania zarówno na desce jak i nartach zawodnicy bawili się na trasach i w snow parkach, przygotowując się do licznych zawodów i egzaminów SITS.  Popołudniami nie brakowało takich atrakcji jak warsztaty freestylowe połączone z fotosesją. Odbyła się drużynowa gra terenowa podczas której zaskoczyliście nas swoimi niesamowitymi pomysłami na realizację zadań i oczywiście apresski, na którym zawsze jest wesoło i panuje niepowtarzalny klimat.

Każdy z naszych wieczorów był równie obfity w niespodzianki i atrakcje podczas których można było poszaleć w klubach na Jamajka Party czy pobawić się w stylu lat 80`tych. Odbywały się alkozabawy, turniej pokera, piłkarzyków i videocoaching (na który czasami nawet najlepsi gracze mieli ciężko dotrzeć). 

W naszym centrum testowym można było sprawdźić sprzęt od:Burton snowboards, Head, Santa Cruze, SP czy GoPro. Ostatnie dni to seria zawodów, a nasi ziomale stanęli do rywalizacji w takich konkurencjach jak: Ollie contest, G.R.A.B contest, zjazd na krechę oraz jib jam. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim za mega sportową i wesołą rywalizację.  

Dziękujemy naszym partnerom za gadżety, sprzęt i wsparcie: Burton Snowboards Polska, Head ski, Energysport, Selectshop, Andegrand, Neon, Skullcandy, GoPro, True Kings, Wake Zone Stawiki. Snow Girl i Shred For Life. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez One Light Studio, swoje foto strzały w wolnej chwili zrobił również Matys i Adrian, a wszystkie zdjęcia do pobrania znajdują się w foto albumie. Dziękujemy wszystkim za te dwa tygodnie pełne zabawy, zajawki oraz niezapomnianych wspomnień i do zobaczenia na letnich przygodach z EH :)


12-05-2016 EHschool