tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

  "...To były wspaniałe chwile. Na ferie wraz z rodzinką czekaliśmy już od września, kiedy to tylko zapisaliśmy się na wyjazd (udało nam się załapać na ostanie wolne miejsca). Dobra organizacja i kontakt z biurem utwierdził nas, że to był dobry wybór. Fajny kameralny Hotel, gdzie każdy mógł się czuć jak w domu, smaczna kuchnia i możliwość jazdy w kilku ośrodkach narciarskich był najlepszym pomysłem. Kadra instruktorów dobierała trasy do umiejętności i możliwości uczniów, zarówno tych małych jak i dużych. Bo jak wiadomo dzieci ze swoją fantazją mają bardziej otwarty umysł na nowe rzeczy. Chociaż i tak udało się przekonać co niektórych na jazdę po przeszkodach i pierwsze skoki w snow parku, mimo tego, że nigdy by na to nie liczyli i pewnie sami by się nie odważyli. Fajne było to, że mogliśmy oddać dzieci w ręce profesjonalistów, a sami mogliśmy poszaleć po trasach i rozerwać się przy Bombardino :)

  Popołudnia i wieczory też były pełne atrakcji, gry, zabawy dla najmłodszych oraz konkursy spowodowały, że dzieciaki nawet przez moment nie nudziły się przed telewizorem. Relaks z lokalnych basenach termalnych pozwolił nam naładować akumulatory po kilu pierwszych dniach jazdy. Trenerzy z każdym dniem stawiali nam nowe wyzwania więc warto przed wyjazdem już zadbać o kondycję. Po nartach nie mogło zabraknąć wesołego apresski, gdzie każdy mógł się wyluzować, rozgrzać winkiem i dobrze bawić. Zabawy w limbo i przeciąganie liny na długo zostaną w pamięci.

  Każdy z nas mógł również testować nowe narty Head, a miłośnicy snowboardu mieli deski Burtona do testów. Wieczorne analizy jazdy, pokazały nam nad czym jeszcze trzeba pracować więc na pewno spotakmy się w kolejnym sezonie, aby doskonalić jazdę :) "

Dziękujemy za tak miłe wspomnienia. Piona dla całej ekipy, która stworzyła niepowtarzalny klimat. Mamy nadzieję, że każdy z Was teraz chętnie wróci wspomnieniami do tamtych chwil ogladając galerię zdjęć. Wszystkie fotki z tego wyjazdu do pobrania znajdziecie w foto albumie. Już teraz zapraszamy na kolejne śnieżne przygody w nadchodzącym sezonie w dolinie Val di Sole, gdzie czeka na Was 3***hotel, z włoską, smaczną kuchnią, spa, salą zabaw dla dzieci. Będziemy odwiedzać takie ośrodki narciarskie jak Madonna di Campiglio, Pejo oraz Passo Tonale. Dobra zabawa i szkolenie na najwyższym poziomie gwarantowane :) 

Do zobaczenia na kolejnych przygodach latem i zimą z EHschool. 

 


25-06-2018 EHschool