tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

 

 

  Przyjeżdżając na miejsce mieliśmy pełna lampę, upały i żar lejący się z nieba.

Mając gogle Neona nie musieliśmy się martwić o to, że coś będzie nie tak z naszymi oczami, odpowiednia szyba składająca się z podwójnej soczewki sferycznej z poliwęglanu, z powłoką anti-fog oraz system anty-skretch zapewnia pełne bezpieczeństwo, filtr UV 400 daje 100% ochrony przed szkodliwymi promieniami. Gogle idealnie układają się na twarzy,  są elastyczne, wykonane z miękkiej poliuretanowej pianki. Dzięki temu, że są wykonane z trój warstwowej konstrukcja pianki z gąbką zapewniają idealne dopasowanie oraz wentylację, co powoduje, że para w środku się nie gromadzi.

Neon Optic - ochroni Twoje oczy zimą i latemNeon Optic - ochroni Twoje oczy zimą i latem

  Są kompatybilne z kaskami. Można je bezpiecznie transportować w woreczku, który również służy do czyszczenia szyby.

Do tego firma dołożyła wszelkich starań żeby pod kątem kolorystycznym był bardzo duży wybór w kolekcji. Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie bo Neon ma w swojej kolekcji zarówno gogle dla dorosłych jak i dzieci, zarówno na słoneczna jak i pochmurna pogodę. Ale nie trzeba się martwić, że jak nam pogorszy się pogoda to natychmiast trzeba zmieniać szybę (gogle). Lustrzane szyby Neona świetnie sobie radzą również przy gorszej widoczności, rozjaśniają i łapią kontrast.

 

 Neon Optic - ochroni Twoje oczy zimą i latemNeon Optic - ochroni Twoje oczy zimą i latem

  Marka Neon w swojej ofercie ma również wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne, które mogą mieć zastosowanie zarówno latem jak i zimą. Wybrane modele nadaj się również idealnie do uprawiania takich sportów jak snowboard, narty, wakeboard, kitesurfing czy skating . Okulary są zbudowane z lekkiej i wytrzymałej ramki Grilamid TR 90, która zapewnia doskonałą geometrie, zapewniając idealne widzenie peryferyjne. Szkła w okularach są wykonane z wytrzymałych i odpornych na zarysowania soczewek, z filtrem UV 400 dając 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem. Modeli jest do wyboru i koloru, wszystko zależy od preferencji i upodobania, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna oferta produktów dostępna w naszym sklepie

- gogle

- okulary

 

 

 


08-11-2014 EHschool