tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Kolejny wyjazd już w grudniu do jednej z najlepszych miejscówek we francuskich Alpach-Les2Alpes. Tam czekają na Was świetnie przygotowane trasy jak i zabawa do białego rana w lokalnych klubach i dyskotekach.

Kolejne wyjazdy to czas ferii śląskich, gdzie pierwszy tydzień spędzamy w Andalo, malowniczej miejscówce gdzie stoki Paganelli zadowolą wszystkich miłośników białego szaleństw od tych co dopiero zaczynają przygodę z deską lub nartami jak i zaawansowanych zawodników. Wyjazd ten polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi jak i dorosłym, na których czekają oprócz białego szaleństwa animacje oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Dzieciaki i młodzież którzy chcą dopiero zacząć przygodę ze snowboardem lub nartami i tych co pod okiem wykwalifikowanej kadry chcą doskonalić technikę jazdy oraz zapoznać się z elementami freestylu polecamy wyjazd w Nasze malownicze góry do Istebnej. Gdzie oprócz jazdy czeka wiele innych sportowych atrakcji oraz dobra zabawa.

Młodzież zapraszamy na obóz do Austrii. Gdzie odbywać się będzie szkolenie sportowe na tyczkach dla zaawansowanych raiderów, jak i szkolenie freestyle, a po stoku mnóstwo dobrej zabawy. Organizujemy 2 turnusu dla tego wyjazdu (ferie Śląskie i Małopolskie)

Sezon kończymy w kwietniu w miejscu gdzie nadaje się do tego najlepiej czyli włoskie Livigno. Świetnie przygotowane snowp parki i poducha na której każde lądowanie jest miękkie to idealne miejsce żeby po doskonalić nasz freestyle ,a po wyczerpującej jeździe można wyluzować się w jednym z barów apres ski.

Na wszystkich naszych wyjazdach będzie można potestować deski takich firm jak Lib technology, Gnu, Signal, 77 project. Na wszystkich wyjazdach odbywać się będzie szkolenie na stopnie sprawności snowboardowej SITS PZS.

Każdy uczestnik naszych wyjazdów otrzyma gadżety od EHschool oraz pamiątkę w postaci filmu i zdjęć.

Masz znajomych, rodzinę lub przyjaciół, którzy nie mają pomysłu jak spędzić nadchodzącą zimę? Prześlij tą ofertę dalej niech każdy ma okazję się dobrze bawić z EHschool.

Z pozdrowieniami

EHschool Team


05-11-2011 EHschool