Otwarcie wakacji z EHschoolTesty sprzętu kitesurfingowego marki Nobile i kursy kitesurfingowe. Trwać bedą przez cały tydzień w każdy wietrzny dzień. Testy odbywać się będą na naszym Wolińskim spocie.

Zawody i szkolenia skimboardowe. Prowadzone bedą w sobotę i niedziele w centrum Goleniowa. Każdy z przybyłych będzie mógł spróbować swoich sił na desce jeżdżąc w naszym specjalnym torze.

BIBEnalia - impreza witająca wakacje połączona z promocją sportów wodnych.

Termin: 29.06.2013Start. 21.00Miejsce: Elefunk The Club / 13 MUZ / ul. Żołnierza Polskiego 2Wjazd: Panie 10 zł, Panowie 15 zł (wiek 18 +)

BASEN z wodą i pianą, clubbing, zajawki kite, wake, bike, video set, dancehall i wiele innych...

Wakacje startują! Z tej okazji grupa Floating Trippin' Festival szykuje imprezę jedyną w swoim rodzaju. 29 czerwca od godziny 21 będziemy bawić się na dwóch poziomach. Klub Elefunk i dziedziniec 13MUZ będą wasze...a w nich: duży, podświetlony basen wypełniony wodą i pianą, grill bar oraz piękne dziewczyny. BIBEnalia to także zajawka dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Sezon wystartował, więc warto czym szybciej poczuć "falę". Specjalnie na tę okazję odbędą się Jamy i konkursy na trenażerach typu trickboard, gyroboard, trampa wake oraz bike style. Najlepsze triczki i ewolucje będą nagradzane gadżetami, który zostały ufundowane przez naszych partnerów!!!

Link do wydarzenia BIBEnalia

Otwarcie wakacji z EHschool


26-06-2013 EHschool