tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

W poniedziałek wieczorem internauci poznali prawdziwe oblicze Ω. Specjalny klip, nagrany do najnowszego utworu Pezeta p.t. „Ostatni Track”, zwiastuje czerwcową trasę koncertową Red Bull Tour Bus. Wraz z raperem w trasę koncertową na mobilnej scenie umieszczonej na dachu autobusu wybiorą się m.in.: Auer z kolektywu The Lordz Team oraz DJ Panda. Razem zagrają materiał z najlepszych solowych płyt Pezeta: Muzyki Klasycznej, Muzyki Poważnej i Muzyki Rozrywkowej.

Aby ściągnąć Red Bull Tour Bus z Pezetem na pokładzie do swojego miasta, wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu na stronie www.redbulltourbus.pl, które potrwa do 26 maja. Do walki o koncert stanęło 12 miast: Olsztyn, Lublin, Warszawa, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Poznań, Białystok, Szczecin. To publiczność zadecyduje, gdzie pojawi się Red Bull Tour Bus z projektem Pezet Ω Tour. Już w czerwcu odbędzie się 8 wyjątkowych koncertów w miastach, które zdobędą najwięcej głosów. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów dobrych dźwięków i moc muzycznych emocji!

***

W poprzednich latach Red Bull Tour Bus pojawił się w kilkudziesięciu miejscach w kraju, prezentując co roku świeżą dawkę młodych zespołów. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili tacy artyści jak: Monika Brodka, Pogodno, Vavamuffin, Muchy czy Tymon & The Transsistors. Muzyczny autobus pojawiał się na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy dźwiękach z jego dachu bawiły się tysiące ludzi- nie inaczej będzie tym razem!

Więcej informacji o projekcie na stronie www.redbulltourbus.pl


13-05-2013 EHschool