tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Podsumowanie letnich działań z EHschoolPodsumowując tegoroczne lato można powiedzieć, że to było najlepsze lato w dotychczasowych działaniach EHschool. Na początku lipca odbyły się dwa turnusy Summer Campu w Tignes/Francja, potem udaliśmy się z naszymi najmłodszymi ziomalami na sportowy obóz do Rewala, a w sierpniu pływaliśmy na kitesurfingu i wakeboardzie w Valras. Te miejscówki na pewno wpiszą się w nasz kalendarz wyjazdów na następny rok. Do tego w tym roku ruszyły szkolenia wakeboardowe w Mysłowicach i Szczecinie podczas, których nowi adepci tej preżnie rozwijającej się dyscypliny sportowej stawiali pierwsze kroki i uczyli się trików freestylowych. Jak co roku na Wyspie Wolin odbywały się szkolenia kitesurfingowe  Podsumowanie letnich działań z EHschoolprowadzone przez szczecińską bandę EH, która również z organizowała kilka eventów sportowych i otworzyła szkółkę skimboardową w Międzywodziu podczas wakacji. 

Na zakończenie sezonu letniego i w Szczecinie i w Mysłowicach odbyły się sportowe imprezy. W Szczecinie podczas eventu DirtMiron próbował wykręcić DirtFlip Triple half cab rolla jako pierwszy człowiek na świecie, niestety kontuzja podczas prób uniemożliwiła wykonanie triku do końca  : ( Znając Mirona nie odpuści i dokręci to w następnym sezonie. W Mysłowicach podczas imprezy Chilli Board, w sobotę trwały cały dzień szkolenia wakeboardowe, można było pośmigać na skimboardzie i poskakać na blobie. Po pełnym dniu atrakcji

 Podsumowanie letnich działań z EHschoolodbyła się wieczorna impreza w plenerze. W niedzielę odbyły się z rana treningi i w południe ruszyły zawody, gdzie nasz kadrowicz Pieczon zdobył II miejsce. Ostatnim wyjazdem we wrześniu był wypad na Litwę, który był zmianą dech z letnich na zimowe, bo prosto z wake`a przesiedlismy się na snowboard, żeby pojeździć w hali SnowArena. To był udany sezon letni i oby w kolejnych sezonach letnich przybywało nam zajawkowiczów na wake`u, skimie i kitesurfingu. 

Zdjęcia z letnich wypadów dostępne są w naszej galerii oraz w albumach na Picasie.

 


20-09-2013 EHschool