tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Zawsze w czwartek, na stronie www.redbullskatearcade.pl pojawią się zadania-triki. Nagranie krótkiego filmu z poprawnym wykonaniem ewolucji i załadowanie go na stronę pozwoli na przejście do kolejnego poziomu. Celem jest „zaliczenie” ośmiu kolejnych, przygotowanych przez organizatora trików i tym samym przejście ośmiu etapów rywalizacji.

Filmy będą widoczne dla wszystkich. Fachowo ocenione zostaną przez trzyosobowe grono sędziowskie, w którego skład wejdą znane w środowisku postacie: Tomek Kotrych, Kuba Bączkowski i Bartek Górka. Dodatkowo, co tydzień organizowane będzie głosowanie internautów na najlepszy klip tygodnia. Do wygrania będą buty marki DC, kamery Sony ActionCam oraz bony na zakupy w www.supersklep.pl. Wszyscy deskorolkarze, którym uda się w trakcie ośmiu tygodni zdobyć ósmy poziom, wezmą udział w czerwcowym ogólnopolskim finale „na żywo” w Warszawie. Zwycięzca zdobędzie komputer Sony Vaio, inne ciekawe nagrody od DC, supersklep.pl i Red Bull Mobile oraz – przede wszystkim – możliwość reprezentowania Polski na ogólnoświatowym finale w Barcelonie. W Red Bull Skate Arcade uczestniczy ponad 30 krajów na świecie.

„Red Bull Skate Arcade to doskonała możliwość na pokazanie swoich umiejętności dla wszystkich jeżdżących na deskorolce z całej Polski” – tłumaczy Tomek Kotrych, sędzia główny w projekcie. „Do wykonania zadania nie są potrzebne zaawansowane umiejętności montażu czy specjalistyczny sprzęt. Jeżeli ktoś ma problem z nagraniem swojego triku, to musi pamiętać, że oceniać będziemy tylko i wyłącznie jakość i styl wykonania triku, a nie jakość jego rejestracji.”

Partnerami Red Bull Skate Arcade w Polsce są: DC, SONY Vaio, Supersklep.pl, Red Bull MOBILE, Extreme Sports Channel, 360mag.pl, IDOSK8! oraz skatetube.pl

Więcej informacji na stronie: www.redbullskatearcade.pl


21-04-2013 EHschool