tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

...główny patronat nad tą imprezą miała firma PALTO, która dołożyła wszelkich starań jeśli chodzi o organizację eventu, partnerów, sponsorów i nagrody pod zawody, które stały na wysokim poziomie.   Ekipy, które w tym wzieły udział to zajawkowi ludzie, którzy na codzień nie tylko organizują turystykę, ale lubią się przy tym wszystkim dobrze bawić, dlatego klimat podczas eventu był niepowtarzalny. 

Reggae Picnic w LivignoReggae Picnic w Livigno

  Setup przygotowany był tak, aby każdy mógł spróbować swoich sił freestylowych zarówno na desce jak i nartach. Kibice mieli również swoją strefę gdzie dodatkow był grill, grzane winko, zimne drinki i setki zaprzyjaźnionych osób, które wspólnie potrafią się dobrze bawić. Po krótkiej rozgrzewce zaczały się zawody, w luźnej ziomalskiej atmosferze, gdzie każdy podkęcał się do lepszych trikow i wyższych lotów, a wspólnie jeżdżące ekipy dawały pokaz swoich możliwości.

Reggae Picnic w LivignoReggae Picnic w Livigno     

 

  Trójka najlepszych riderów dostała główne nagrody, jakimi były dzikie karty na zawody "OSCYP 2016" oraz gadżety rzeczowe. Gratulujemy Mironowi, Adrianowi i Rafałowi za najbardziej stylowe triki.

Reggae Picnic w LivignoReggae Picnic w Livigno

Po krótkim reshaping`u zawodnicy staneli do konkurencji besttrick gdzie posypaly się naprawdę grube triki, a walczyli o ręcznie przygotowane nagrody do chillingu od PALTO. Tutaj najlepszym trikiem popisał się Miron, a nagroda jak najbardziej przydała się tego wieczoru przd after party, które odbyło sie w klubie Homelywood.

Reggae Picnic w LivignoReggae Picnic w Livigno

  To co działo się w klubie niech zostanie tylko dobrym wspomnieniem dla tych wszystkich co bawili się wspólnie tego wieczoru.

Reggae Picnic w LivignoReggae Picnic w Livigno

  Wielka piona dla wszystkich którzy brali udział w tej imprezie, do zobaczenia za rok :)

Więcej fotek znajdziecie w naszej galerii !!!


03-05-2015 EHschool