tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

  "Tydzień jazdy, szkolenia i dobrej zabawy na stoku to nie wszystko co oferuje ekipa EHschool na swoich wyjazdach. Po stoku też każdy mógł się dobrze bawić. Zarówno młodsi jak i starsi znaleźli coś dla siebie. Maluchy miały codzienne animacje, gry, zabawy oraz konkursy, w których chętnie brali udział. W tym czasie rodzice mogli odpocząć lub sprawdzić smak grappy i lokalnych serów podczas degustacji. Wieczorem kiedy młode pokolenie zajawkowiczów szło spać by mieć siłę na kolejny dzień śnieżnych przygód, rodziców pochłaniał hazard podczas turnieju pokerowego czy rywalizacja o bycie najlepszy zdolniachą przy stole z piłkarzykami. Oczywiście cała ekipa świetnie się też bawiła podczas ogniska w zimowym klimacie i innych atrakcji.

 

  To co mnie najbardziej cieszyło to coraz większa zainteresowanie deską i nartami wśród przedszkolaków, którzy świetnie się bawili pod opieką trenerów, a my mieliśmy gwarancję, że są w bezpiecznych rękach. Każdy w swojej grupie pod okiem instruktorów uczył się tachniki jazdy, freestylowych sztuczek, a to wszystko w formie zabawy aby nauka była miła i przyjemna. Dorośli zajawkowicze korzystali z atrakcji ośrodka bawiąc się na trasach jak i poza nimi. Sporo czasu poświęciliśmy na naukę freestylowych elementów bo jak się okazało, w każdym z nas jest troche dziecka i w snow parku czuliśmy się jak na placu zabaw :)

  Dzień za dniem szybko mijał, a umiejętności można było pokazać podczas zawodów w różnych konkurencjach zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nie był to pierwszy, ani ostatni wyjazd z EHschool...zarówno dzieciaki jak i My nie możemy się doczekać już kolejnej zimy :) "

  Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, za zaufanie i niesamowite wspomnienia. Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne rodzinne wyjazdy w ferie, które odbędą się dolinie Val di Sole, gdzie czeka na Was 3*** hotel, z pyszną włoską kuchnią, spa, salą zabaw dla dzieci i ogrodem. 

Oczywiście jak zawsze o niepowtarzalny klimat i szkolenie na najwyższym poziomie zadba ekipa EH.

Zapraszamy do galerii wybranych zdjęć, a wszytskie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie. Do zobaczenia na kolejnych przygodach zimą i latem z EHschool :)


22-06-2018 EHschool