tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Rozpoczęcie sezonu 2015/2016  Najwyższy czas na oficjalne rozpoczęcie sezonu snowboardowego! 
14 listopada wszystkich miłośników białego szaleństwa zapraszamy do katowickiego KINA Światowid na projekcję dokumentu „Complication” opowiadającym o kontuzji i powrocie do jazdy na desce Wojtka "Gniazdo" Pawlusiaka oraz 4 epizodów najnowszej serii Burton Presents.

  Będzie okazja zobaczyć na dużym ekranie party takich riderów jak Danny Davis , Mikkel Bang, Kimmy FasaniZak Hale czy Ben Ferguson ! Taka mieszanka osobowości i stylów jazdy sprawi, że jeszcze bardziej będziecie wyczekiwać wyjazdu na deskę. Po filmach przenosimy się na gorące afterparty do klubu LIFE gdzie za deckami stanie niezastąpiony duet: Dj Benito & Dj Prescot! W kinie każdy będzie miał szansę zgarnąć jeden z kilkudziesięciu upominków od Burton, Anon, Analog oraz gadżety od EHschool. Specjalne promo przygotuje też serwis GiGi Sport Grzegorz Gałuszka. Bilety do nabycia w kasie kina Światowid oraz w Kosmos Skate Snow Shop w Silesia City Center od najbliższego piątku. Do zobaczenia na imprezie!!!

  Z okazji imprezy rozpoczynającej sezon zimowy, mamy dla Was promocję na wyjazdy. Zapisując się na jeden z Campów możesz zaoszczędzić 100 pln. Promocja trwa od 6 do 13 listopada. Nie zwlekaj bo liczba miejsc ograniczona :)


04-11-2015 EHschool