tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

  Naszych extremalnych ziomków żadne warunki nie przestraszą, a powiedzenie świętej pamięci Zdeża „trzeba umieć jeździć w każdych warunkach” dodawało tylko jeszcze większej zajawy.Pierwsze dni słonecznej pogody każdy wykorzystał do maksimum jak się da. Doskonalenie umiejętności technicznych, freestyle nie tylko w snow parku, nauka sportowych technik, bo wiedzieliśmy, że im większe umiejętności tym bardziej czeka nas przyjemna jazda w puchu.

  Po trzech dniach dotarł długo zapowiadany „śnieżny armagedon” nie brakowało zamieci śnieżnych, porywistego wiatru i opadów śniegu jak się okazało najbardziej obfitych w tym sezonie. Ale mimo to nasi dzielni kursanci codziennie rano , czasami z ciężką głową stawiali się na rozgrzewce i dawali z siebie wszystko by być jeszcze lepszymi zawodnikami i zdobywać nowe umiejętności jazdy zarówno na deskach jak i nartach.

 

  Popołudniami też nie było nudy. Wspólny relaks przy grillu z elementami yogi, street surfingu, treningi równoważne, wideocoaching czy relaksacja z Blackrollem to tylko niektóre atrakcje w jakich można było brać udział. Codziennie można było również testować deski Burton Snowboard, narty Head, a wszystko można było nagrywać kamerkami od GoPro Hero Polska.

  To co działo się wieczorami podczas imprez klubowych w Homelyweed czy jak się okazało kolejnego niezapomnianego apresski w Alegrze przejdzie znowu do historii, a legendy będą opowiadane o nocnych przygodach przez kolejne sezony naszych wyjazdów.

  Dzień za dniem leciał jak szalony, a czasu było mało na sen i regenerację.  Mimo to ostatniego dnia odbyły się zawody oraz egzaminy SITS, w formie zjazdów  „Super Natural” bo warunki tego dnia były idealne by bawić się w puchu.

  Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, niezapomniane wspomnienia i dużo energii którą się dzielicie z nami.

Wielka piona dla partnerów za sprzęcik i gadżety, które uatrakcyjniły nasz kolejny wyjazd : Burton Snowboards Polska, Head Ski, Freeway OMT, Skullcandy, Selectshop, Toko, Xtreme Shop, Wake Zone Stawiki, Blackroll, SnowGirl, Neon,  Stario, Salveo Regeneracja Sportowa, The TrueKings.

  Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć przygotowana przez Julię, a wszystkie fotki z wyjazdu do pobrania znajdziecie w foto albumie.

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie ma planów na lato to zapraszamy do wspólnej zabawy na wodzie z wakeboardwem czy kitesurfingiem, a niebawem już kolejne atrakcyjne oferty zimowe pojawią się na naszej stronie. Do zobaczenia na kolejnych przygodach z Extreme Homies :)


27-06-2017 EHschool