Długie godziny spędzone na desce w towarzystwie ludzi z prawdziwą zajawką i profesjonalnych instruktorów spowodowały, że zanim się obejrzałam, nauczyłam się wymarzonych trików w snowparku. Wieczorami nie zwalnialiśmy tempa - dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy o snowboardzie i zachowaniu w górach, jak dobrze smarować deskę i dobierać sprzęt, który na następny dzień mogłam przetestować.

  Zmęczone mięśnie leczyłam masażem na rolkach Blackroll, jogą no i oczywiście włoską pizzą. Wszystko to w luźnej, a za razem nieustatnie wesołej atmosferze i towarzystwie znajomych, z którymi ciągle utrzymuje kontakt. 

Wyszło jak reklama, ale tak na prawdę było. W lipcu jadę szaleć z EH już piąty raz. To chyba mówi samo za siebie... ;)."

  Jak widać Julia bardzo dobrze wspomnina camp, mamy nadzieję, że reszta też chętnie wraca wspomnieniami do tych cudownych chwil jakie mogliśmy spędzić w gronie dzieciaków i młodzieży z niezwykłą ambicją i zajawką na jazdę na jednej lub dwóch deskach. Zapraszamy do galerii zdjęć, a wszystkie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie.

  Już teraz Was zapraszamy do spędzenia ferii z EHschool w słonecznej dolinie Val di Sole, gdzie czeka na Was 3*** hotel, ze smaczną włoską kuchnią, spa, ogrodem, niepowtarzalna atmosfera i dobra zabawa jak zawsze.

Do zobaczenia na kolejnych zimowych lub letnich przygodach z EHschool. 


22-06-2018 EHschool