tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Snow Dj Week - wspomnienia z La Plagne

 W grudniu odbyła się już II edycja Snow Dj Week we francuskim kurorcie La Plagne, impreza ta łączy w sobie zajawkę do sportów zimowych i muzyki. 

  W ciągu dnia odbywały się szkolenia snowboardowe i narciarskie na każdym poziomie zaawansowania, warsztaty freestylowe i zabawy na śniegu. Jak na grudzień trafiliśmy na idealne warunki, wcześniejsze opady spowodowały, że na trasach było rewelacyjnie, do dyspozycji był również mały snow park, a gdzie niegdzie można było jeszcze znaleźć trochę puchu poza trasami.

Snow Dj Week - wspomnienia z La PlagneSnow Dj Week - wspomnienia z La Plagne

  Popołudniami nie brakowało muzycznych apresski, z koncertami rockowymi i warsztatów prowadzonych przez doświadczonego Dj WBK. Wieczorami program był równie bogaty, oprócz imprez klubowych i przebieranych klimatów, był wieczór hazardu, pokazy filmów extremalnych, warsztaty serwisowe Toko, wykłady i videocoaching.

Snow Dj Week - wspomnienia z La PlagneSnow Dj Week - wspomnienia z La Plagne

  Codziennie można było testować deski Burton snowboards i narty Head. Po tygodniu szkoleń każdy był gotowy by stanąć do rywalizacji podczas Contestu na najwyższe Ollie, zjazdu na krechę czu jib jamu. 

Snow Dj Week - wspomnienia z La PlagneSnow Dj Week - wspomnienia z La Plagne

  Przez cały tydzień panowała wesoła i niepowtarzalna atmosfera, a codzienna porcja słońca dodawała jeszcze więcej energi. Piona dla naszych partnerów za wsparcie, sprzęt testowy i nagrody: Selectshop.pl, Burton Snowboards, Head ski, Paż Polski, GoPro, Skullcandy, Nyne, True Kings, Toko, Andegrand, SnowGirl

Sprawdź naszą galerie zdjęć, fotki do pobrania znajdziesz w fotoalbumie

Siądź wygodnie i odpal film z wyjazdu a dodatkowo zobacz film bonusowy

Film i zdjęcia Mateusz Szelc

Zdjęcia Mateusz Pasierbek, dobra robota ziomeczki !!!


25-02-2016 EHschool