tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Od rana jazda z kursantami zarówno na desce i nartach, szkolenia odbywały się na każdym poziomie zaawansowania. Nasi podopieczni doskonalili technikę i uczyli się elementów freestylowych i tak przez cały tydzień, co nie było łatwe bo bogaty program imprezowy dawał z każdym dniem oznaki zmęczenia... lecz nie naszym ziomalom, którzy są twardzi i przyzwyczajeni, że na wyjazdach wcale nie ma z górki.

 

  Popołudniami w strefie Apreski można było się chillować, brać udział w wielu zabawach, grach, konkursach i turniejach przy rytmach ekipy Co Cię Trapy. Codziennie również można było wypożyczać sobie sprzęt na testy od naszych partnerów : Burton i HEAD

 

  Wieczorami w lokalnym klubie gdzie powstała scena koncertowa odbywały się imprezy tematyczne, klubowe i koncerty m.in. Z.B.U.K.U i Dj HWR oraz GRUBSON, który jak zawsze poniósł całą ekipę do niezłej zabawy. 

 

  Dzień za dniem przy tak bogatym programie szybko mijał i pod koniec wyjazdu odbyły się zawody freestylowe w snow parku: jibb jam, big air contest i high ollie contest. Gratulujemy wszystkim wygranym i dziękujemy za świetną rywalizacje w typowo ziomalskiej atmosferze.

 

  Ostatnia impreza to oczywiście niezła biba na której nikogo nie mogło zabraknąć...to co się tam działo niech zostanie tylko wspomnieniem dla tych co byli z nami. Dzięki za zajebisty klimat jaki stworzyła cała ekipa i dobrą zabawę. Do zobaczenia na kolejnych odsłonach Snow & Music Campu!!!

Wiecej fotek znajdziecie w galerii zdjęc, a fotki wszystkie do pobrania znajdziecie tutaj :)

   


07-04-2015 EHschool