Sama miejscowość Serre Chevalier położona jest w bardzo malowniczym miejscu co było na pewno dużym plusem tego wyjazdu, każdego dnia rano mieliśmy szkolenie, a do wyboru nauka freestyleu, szkolenia rekreacyjne czy specjalistyczne na stopnie SITS zarówno na deskach jak i nartach, to przy cenie samego wyjazdu było bardzo atrakcyjne.

  Na szkoleniu uczyliśmy się zachowania na stoku, obycia ze sprzętem, podstawowych umiejętności ale poziom oczywiście był dopasowany do zaawansowania grupy. Ku mojemu zaskoczeniu czwartego dnia instruktor, który był z nami cały czas na stoku i korygował nasze błędy, kazał nam połączyć to czego nauczyliśmy się w dniach poprzednich i okazało się, że umiem jeździć w różnym terenie i bawić się na desce, czego testem był przejazd z grupą zaawansowaną po szkoleniu.

  Oczywiście nie samym snowboardem człowiek żyje, każdego dnia były różne atrakcje, między innymi testy sprzętu, wieczór gier i hazardu, pokazy filmów, wykłady szkoleniowe no i oczywiście "Kicz Party". Bardzo dużym plusem są wycieczki na różne stoki, niesamowite widoki na włoskim stoku i przepyszna kawa były niezapomniane. Na pewno złapałem zajawkę na ten sport co efektem jest kompletowanie swojego sprzętu. Wyjazd w następnym sezonie z EHschool jest obowiązkowy."

Snow Safari we wspomnieniach Łukasza  

  Dziękujemy Łukaszowi za miłe wspomnienia, mamy nadzieję, że oglądając zdjęcia w galerii  wrocicie wspomnieniami do tych wspaniałych chwil nie tylko na stoku. Natomiast wszystkie zdjęcia do pobrania znajdziecie w foto albumie. Tych co tęsknią za śniegiem zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi ofertami zimowymi, które pojawiły się na naszej stronie, a jeżeli kolejny raz chcesz wybrać się na Snow Safari to zapraszamy już w marcu do wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim za te wspólnie spędzone chwile i do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool latem lub zimą :)


13-07-2018 EHschool