tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Ravenna to mała nadmorska miejsówka, a z naszych apartamentów nad morskie wybrzeże mieliśmy zaledwie 100 metrów, piękne okoliczności przyrody, lokalne bary i restauracje tworzą niesamowity klimacik tego miejsca. Codziennie odbywały się szkolenia wakeboardowe, testy sprzętu o które zadbała ekipa Extreme Shop, a wieczorami podczas spotkań towarzyskich oglądaliśmy filmy, zdjęcia i analizowaliśmy jazdę tak aby następnego dnia progres był jeszcze większy.

Star Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake CampuStar Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake CampuStar Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake Campu

  Star Wake Park to idealne miejsce do treningu, o czym przekonaliśmy się śmigając razem z  zawodnikami z kadry narodowej Włoch. Na parku znajduje się strefa relaksu, z restauracją, trampoliną, kabel 2.0 dla początkujących i nauki trików z krawędzi.

  Oczywiście nie samym wake`iem człowiek żyję i po kilku intensywnych dniach treningu odwiedziliśmy park rozrywki „Mirabilandia”. Dobrze to wpłynęło na regenerację, a następnego dnia zajawka na wakeboard była jeszcze większa.

Star Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake Campu Star Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake CampuStar Wake Park i wspomnienia z czerwcowego Wake Campu

  Po wake`u nie brakowało stretchingu i rolowania z Blackrollem. Na koniec campu odbyły się zawody, a cenne nagrody od naszych partnerów – Wake Zone Stawiki, Blackroll, GoPro, Skullcandy, XtremeShop, The TrueKings czy Stario - wpłynęły na stylowe triczki i świetną sportową atmosferę.

  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile, zajawkę i najlepszą zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, a wszystkie fotki do pobrania znajdziesz w foto albumie. Teraz nie pozostało nic innego jak usiąść wygodnie i odpalić film z wyjazdu.  

Piona dla wszystkich i do zobaczenia na kolejnych Wake Campach lub zimowych przygodach z Extreme Homies. 


25-08-2017 EHschool