tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Ci co już bywali w Tignes wiedzą,  że tam nudy nie ma, a Ci co udali się pierwszy raz już od samego początku byli zajarani miejscówką. Dzień zaczynaliśmy bardzo wcześnie, żeby wykorzystać jak najlepsze warukni w snow parku do podnoszenia umiejętności snowboardowych i narciarskich i tak do południa.

Po powrocie ze stoku do dyspozycji był Acroland gdzie bawiliśmy się na zjeżdżalniach, water rampach i wszystkim tym co pływa na wodzie.

Po zabawach na wodzie były treningi na trampolinach, czy jazda w skate parku i testy deskorolek od selectshop oraz ostra jazda na wielu trasach rowerowych.

Oczywiście nie brakowało rozgrywek w piłke nożną, koszykówkę, rugby. Odbywały się warsztaty z tenisa ziemnego, turnieje oraz testy rakiet Head`a.

Przez cały tydzień ekipa mogła testować deski Burton Snowabord oraz Capita, doskonalić równowagę, korzystać z basenu, sauny i innych atrakcji w naszym ośrodku. Jakby komuś było mało do dyspozycji były strzelnice, pole golfowe, siłownia, aqupark.

Wieczory też były pełne atrakcji, Dj WBK prowadził warsztaty i uczył jak rozkręcać najlepsze imprezy muzyczne, nie brakowało imprez tematycznych, wieczorów pokerowych i zabaw integracyjnych.

Odbyło się wiele zawodów, a nowością w tym roku był "Splash Contest" mimo, że czasami nie zawsze były udane ślizgi na wodzie, cała ekipa bawiła się rewelacyjnie.

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie i wszystkim ziomkom za sportową rywalizację. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Summer Camp`u. Już teraz zapraszamy na nasze zimowe wyjazdy, a oferta w sprzedaży już w tym tygodniu!!!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, a wszystkie fotki do pobrania w albumie Summer Camp


17-08-2015 EHschool