tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Szkolenia będą odbywały się czyklicznie, a o każdym szkoleniu będziecie mogli się dowiedzieć z naszej strony www (zapisz się do newslettera, aby dostawać informację na bieżąco) lub funpage ehschool na facebooku. Szkolenia odbywają się w kameralnych 4-6 osobowych grupach, do dyspozycji kursanci maja sprzęt potrzebny do pływania : deska wraz z butami, kamizelka, kask. W zależności od ilości zgłoszeń będzie odpowiednio rezerwowany wyciąg na wyłączność dla grupy EH. Zapewniamy również transport z centrum Mysłowic i okolic centrum. Szkolenie odbywa się na każdym poziomie zaawansowania wraz z podstawami freestylu.

Ceny szkolenia:

- 40 pln osoba za godzinę wraz ze sprzętem, transportem, fotosesją.

- 60 pln osoba za 2 godziny wraz ze sprzętem, transportem, fotosesją.

Jeżeli masz grupę znajomych, przyjaciół lub rodzinę, którą chciał byś zabrać na szkolenie możemy przygotować oferte indywidualną dla zorganizowanej grupy.

Szkolenie w środę 3 lipca o godzinie 17. Zbiórka na miejscówce o godzinie 16:30. Wyjazd z centrum Mysłowic o 16:15. Miejsce zbiórki do ustalenia wraz z kursantami. W zgłoszeniu proszę wysłać imię i nazwisko, telefon, adres, @ skontaktujemy się z Wami.

Adres dla ludzi z dojazdem własnym: Jezioro Hubertus, Szabelnia, Mysłowice 41-400.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres acker@ehschool.pl lub tel. 509 511 181

Zajęcia odbywają się przy sprzyjających warunkach pogodowych, możliwość odwołania lub przesunięcia na inny dzień z powodu złych warunków atmosferycznych!!!

Aloha :)

ps. Dowiedz się więcej o WAKEBOARDZIE


30-06-2013 EHschool