tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

 

  Już od piątku można było doskonalić umiejętności jazdy i bawić się na dużym wyciągu. Pierwsze starty, pierwsze gleby i przejchane całe kółka...to nas niezmiernie cieszyło bo jak każdy wie początki w tym sporcie bywają trudne. Ale naszym ziomalom nie brakowało zajawy, kondycji i zaangażowania. 

  Wieczorem już cała ekipa była na miejscu...dyskusje, pytania i wieczorne rozmowy o wake`u nie miały końca. Ale trzeba było wypocząć, bo przd nami były dwa dni dobrej zabawy nie tylko na wodzie. Poranny rozruch, rolowanie z blackrollem był początkiem sportowych chwil.

 

  Całe dnie na wake`u po to by kolejne wejście na wodę było jeszcze lepsze. Do tego można było sprawdzić nowości deskowe od wakeshop.pl. Zrelaksować się w basenie czy saunie. Wieczorem grill, chill i kolejne rozmowy o wake`u...nic tak nie cieszy jak zajawa wśród kursantów bez względu na porę dnia czy nocy :)

 

  Dziękujemy wszystkim za te wspólnie spędzone chwile i zapraszamy na kolejny weekend pełen wakeboardu już 31.08 do 2.09.2018

A gdyby ktoś z Was chciał spędzić wczasy wakeboardowe to zapraszamy w sierpniu na Wake Camp w Januszkowicach lub w październiku do gorącej Turcji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a wszystkie fotki z tego weekendu do pobrania znajdziesz w foto albumie.

Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool. 

 


20-06-2018 EHschool