tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

  "Wyjechaliśmy w tym roku całą rodzinką na wczasy zimowe do Livigno. Przyznam, że odkąd pierwszy raz pojechaliśmy na obóz z EHschool nie możemy się rozstać ze wspaniałą grupą instruktorów, każdy obóz kończy się płaczem dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Byliśmy już na 4 obozach, ale zawsze ekipa EH znajdą coś czym nas zaskoczą. W tym roku byliśmy zafascynowani urokiem Livigno. Dobrze przygotowane trasy zarówno dla tych początkujących jak i zaawansowanych zawodników. Piękne widoki, więc czego chcieć więcej :)

  W tym roku byłam najmłodszą osobą w grupie na szkoleniu narciarzy, szczerze byłam tym przerażona, że będę musiała jeździć ze swoją mamą i resztą rodziców, ale przyznam, że nie widziałam tak bardzo zdetermionowanych ludzi, którzy chcą pokazać, że też potrafią szybko jeździć i dobrze się bawić na nartach. Wszyscy rodzice zaliczyli swój pierwszy freeride, którym byli bardzo podekscytowani i później nie chcieli wrócić na zwykłe trasy.

Na campie również było bardzo dużo maluszków w wieku od 4 do 7 lat, które prześcigały wszystkie inne szkółki na stoku jak małe torpedy. Bawiąc się świetnie zarówno na deskach jak i nartach. 

  Po szkoleniach na stoku odbywały się zabawy dla dorosłych oraz dla tych najmłodszych, odbyły się prezentacje sprzętu lawinowego. Jak powinniśmy go używać i w jakich sytuacjach. Oprócz tego były warsztaty serwisowe i codzienne testy desek Burton, nart Head czy kamer GoPro. Wyjazd uważam za mega udany wszyscy się bardzo dobrze bawiliśmy i żałowaliśmy, że musimy wracać do domów."

  Zapraszamy do galerii zdjęć i powrotu do wspomnień z tych cudownych, zimowych chwil. Wszystkie zdjęcia do pobrania znajdziecie w foto albumie. Dziękujemy wszystki za wspólnie spędzone chwile, i już teraz zapraszamy na kolejne wczasy rodzinne w nadchodzącym sezonie zimowym, które odbędą się we włoskiej dolinie Val di Sole. 3 *** hotel, z pyszną włoską kuchnią, SPA, ogrodem będzie do Waszej dyspozycji. My oczywiście zadbamy o najwyższą jakość szkoleń, niepowtarzalną atmosferę i jak zawsze dobrą zabawę :)

Te osoby, które już teraz tesknią za zimą, zapraszamy na Summer Camp we francuskim Les 2 Alpes

Dziękujemy Natalii za tak miłe wspomnienia i do zobaczenia na kolejnych przygodach z EHschool. 


22-06-2018 EHschool