tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Na samym początku przywitała nas sroga zima, intensywne opady śniegu i mocny wiatr, który przewracał naszych przedszkolaków. Kolejne dni to już piękna zima, a po świeżych opadach warunki zarówno na trasach jak i poza nimi były rewelacyjne.

 

  Najmłodsi podopieczni uczyli się podstaw naricarstwa i snowboardu, a doświadczeni zawodnicy doskonali technikę i rozwijali swoje umiejętności freestylowe oraz bawili się poza trasami.

 

 Popołudniami oczywiście nie mogło brakować różnego rodzaju atrakcji jak gry i zabawy na nintendo wii, zabawy na trickboardach i gyroboardzie, wykładów i pokazów filmowych. Dla relaksu można było skorzystać z sauny lub udać się na basen. Działało równiez centrum testowe Burton i Capita gdzie codziennie można było sobie wypożyczać sprzęt do jazdy.

 

  Dorośli oczywiście też nie mogli się nudzić i ostro rywalizowali podczas gry w beer ponga, alko jengę czy ruletkę, nie brakowało emocji i byla świetna zabawa. W wolnej chwili działało centrum serwisowe i każdy mógł pod okiem instruktora przygotować swoją deskę lub narty.

 

  Wieczorami bawiliśmy się w lokalnym klubie gdzie podczas imprezy kicz party zaskoczyliście nas odjechanymi strojami i świetną zabawą. Podczas apreski oprócz gorących poczęstunków z grilla i grzańca były zabawy i dobra muzyka. 

 

 Po kilku dniach jazdy i szkolenia, nadszedł czas na zawody, które odbyły się w kilku kategoriach: ollie contest, jibb jam, big air oraz zjazd na krechę. Rywaizacja przebiegała w typowo ziomalskiej atmosferze i każdy się nakręcał na coraz to wyższe skoki i lepsze triki. Podczas zjazdu na kręchę również nie brakowało emocji, na starcie stawiła się cała ekipa zarówno narciarzy jak i snowbaordzistów.

 

Gratulujemy najlepszym i dziękujemy naszym partnerom za gadżety i nagrody. wielka piona dla wszystkich za dobrą zabawę i zapraszamy na kolejne przygody z EHschool już latem!!!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, a fotki do pobrania czekają w fotoalbumie :)

  


02-04-2015 EHschool