tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

  Szkolenia odbywały się na każdym poziomie zaawansowania, codzienna jazda wpływała na podnoszenie umiejętności zarówno technicznych jak i freestylowych, a kiedy spadł świeży śnieg czerpaliśmy radość z jazdy w puchu. Każdy dzień zaczynaliśmy od intensywnej rozgrzewi tak aby odpowiednio przygotować się do zajęć. 

  Po jeździe zawsze czekała na nas pyszna kolacja, tak aby wieczorem mieć siłę na inne atrakcje jak :

zajęcia równoważne na trickboardach i gyroboardzie, gry, zabawy, zajęcia relaksacyjne z Blackrollem.

Nie brakowało wykładów teoretycznych i warsztatów serwisowych podczas których każdy mógł się wykazać wiedzą i doświadczeniem w przygotowaniu własnego sprzętu. Codziennie również można było testować deski Burton Snowboards, narty Head czy kamery GoPro, a z zebranego materiału wideo trenerzy prowadzili wideocoaching.

  Wieczór hazardu i imprezy klubowe w stylu "Kicz Party" też przyniosły sporo emocji, każdy się dobrze bawił a na parkiecie były szalone tańce.

Dzień za dniem nam szybko leciał.Pod koniec obozu zawsze odbywały się zawody: Ollie contest, zjazd na krechę i Slope Style.

Dziękujemy za sportową rywalizację i świetne triki oraz gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy naszym partnerom za sprzęt i gadżety Burton Snowboards, Head ski, GoPro, skullcandy, Selectshop, Xtreme Shop, Toko, Blackroll, Neon, Stario, Dr.Cool.  

Gratulujemy również osobom, które zrobiły pierwszy krok aby w przyszłości zostać instruktorem snowboardu i zdały pozytywnie egzaminy na stopnie SITS.

  Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile i dobrą zabawę nie tylko na śniegu.

Zapraszamy do zapoznaia się z galerią zdjęć z wybranych obozów : Civetta oraz Passo Tonale, a wszytskie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumach Winter Camp Civetta i Passo del Tonale. 

Jeżeli tak jak my tęsknicie za śniegiem to zapraszamy na Summer Camp w Tignes gdzie w środku lata będziecie mogli dalej rozwijać swoje umiejętności jazdy na desce i nartach. Do zobaczenia na śniegu...może w Livigno w następnym sezonie  :)


16-05-2017 EHschool