tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

 

 

 

  Każda z klas miała swój indywidualny program, w którym znajdowały się takie atrakcje jak zabawy w parku linowym, paintball podczas którego każdy mógł poczuć się trochę jak „Rambo” na polu walki, czy wycieczki górskie z przewodnikiem po dolinie Kościeliska i Jaskini Mroźnej. Będąc w takim regionie jak Podhale warto zwiedzić Muzeum Tatrzańskie. Niektórzy z uczestników wybrali się na spektakl „Operetka” Gombrowicza w Teatrze Witkacego.

Wspomnienia z Podhala :)Wspomnienia z Podhala :)Wspomnienia z Podhala :)

 

Wieczorami licealistów też czekała dobra zabawa, ale o tej porze stawialiśmy na rozrywkę, taniec i muzykę. Przy akompaniamencie lokalnej kapeli góralskiej odbyło się ognisko z potańcówką. Ci, którzy byli spragnieni wyciszenia się i relaksu mogli korzystać z basenu i centrum spa w ośrodku. Niezwykle wesołym wydarzeniem była impreza kończąca pięciodniową wycieczkę, a mianowicie dyskoteka w stylu „Kicz Party”, podczas której odbył się konkurs na najbardziej „kiczowate” przebranie. Nie brakowało pokazów tanecznych i dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wyjazdu oraz gronu pedagogicznemu za zaufanie i pomoc w realizacji programu wycieczki. Mamy nadzieję, że siedząc w szkolnej ławce chętnie wrócicie wspomnieniami do czasu spędzonego na Podhalu i nie było to nasze ostatnie spotkanie.

Życzymy wszystkim udanego roku i zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć oraz filmu z wyjazdu.????                                                                                                                                                                                         EHschool Team


27-10-2017 EHschool