tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Poranne rozgrzewki z Edzią, zajawka na freestyle i ekipa ziomali, była receptą na moc i energię do jazdy...nawet jak ktoś zarywał każda noc jak Mariolka. Szkolenie odbywało się na każdym poziomie zaawansowania zarówno na desce i nartach, a progres był widoczny każdego dnia. Co przełożyło się na dobre wyniki końcowego egzaminu na stopnie SITS jak i poziom zawodów na najwyższe Ollie i w zjeździe na krechę.

Wspomnienia z Powder WeekWspomnienia z Powder WeekWspomnienia z Powder Week

  Oprócz jazdy nie mogło zabraknąć wielu innych atrakcji, noc hazardu, gier i zabaw była pełna emocji i wesołych wspomnień, a pokazy zajawkowych filmów dodatkowo podkręcały ekipę. Codziennie można było testować deski Burton Snowboards, narty Head i kamery GoPro co na pewno przełożyło się na niezapomnianą pamiątkę w postaci zdjęć i filmów. Wieczorami można było zwiedzać miasteczko, które kryje w sobie sporo klimatycznych miejscówek na chillout. Klubowe imprezy z tego wyjazdu na pewno zapiszą się w historii naszych campów, wasze niesamowite stroje i zabawowy nastrój udzielił się wszystkim.

Wspomnienia z Powder WeekWspomnienia z Powder WeekWspomnienia z Powder Week

  Ci co szukali relaksu i wyciszenia mogli codziennie uczestniczyć w popołudniowych ćw. relaksacyjnych czy warsztatach z blackrollem. Dzień za dniem nam szybko mijał, a po tygodniu niestety trzeba było się zawinąć do domu. Na pewno tą miejscówke odwiedzimy jeszcze nie raz, a najbliższy wyjazd planujemy tam już 31 marca, gdzie podczas Snow Safari, oprócz Serre Chevalier będziecie mogli odwiedzić takie resorty jak Les 2 alpes, Alpe d`Heuz czy Vialattea, gwarantujemy że wspomnienia będą równiez niesamowite. 

Dziękujemy wszytskim za wesołe wspomnienia i tydzień pieknej zabawy, piona dla naszych partnerów za wsparcie : Burton Snowboards, Head ski, Go Pro, Neon, True Kings, Selectshop, Fitness Academy. 

W naszej galerii znajdziesz wybrane zdjęcia z wyjazdu, a fotki do pobrania znajdziesz w foto albumie autorstwa Matysa.

Zapraszamy na kolejne przygody z EHschool zimą i latem :) 


12-01-2017 EHschool