tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 1690.00
Informacje podstawowe
Od 02.09.2018 do 12.09.2018
Sezon
Letni
Miejscówka
Dla kogo
Dorośli
Studenci
Wolne miejsca
0

Wyprzedane

Zarezerwuj teraz
SARDYNIA 2018 strona glowna 2a
W cenie
Program
Ubezpieczenie
Zakwaterowanie

Opis wyjazdu

Zobacz jak bawiliśmy się w 2017 roku na Sardynii !

Relacja z 2017 roku

 "Na fali" Sardynia Camp to wyjazd przeznaczony dla wszystkich miłośników sportów wodnych oraz tych którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z takimi dyscyplinami jak : kitesurfing, surfing czy windsurfing. Przyjazne wybrzeża Sardynii idealnie nadają się do nauki i doskonalenia umiejętności naszych ulubionych dyscyplin. To tutaj znajdziecie niezatłoczone plaże, płaską wodę oraz falę, które pozwolą Wam na wodne zabawy.

Sardynia to gwarancja wiatru i ciepłej słonecznej pogody, a przyjazne wrześniowe temperatury sprzyją naucę i pływaniu bez pianki :)

Porto Botte na Sardynii charakteryzuje się lazurową, płytką wodą, piaszczystą plażą oraz kierunkiem wiatru side-on shore, który jest idealny do kitesurfingu i windsurfingu. Dzięki termice oraz efektowi dyszy, spot Porto Botte zapewnia codziennie dobre warunki wiatrowe do uprawiania kitesurfingu. Statystyka mówi, że na spocie wieje 70% dni w miesiącu. W bezwietrzne dni możesz popływać na Wakeboardzie zarówno na wyciągu 2.0 oraz za motorówką. 

Znajdziesz też tu zacienioną strefe chill out, w którym można odpocząć od słońca. Jest tam również jednostka pływająca -RESCUE, która zadba o twoje bezpieczeństwo na wodzie.

   

Porto Botte jest również idealnym miejscem dla windsurfingu jak i do doskonalenia swoich umiejętności ślizgowych. Jest to świetne miejsce do treningu slalomowego, racingowego czy też freestylu. Panujące na wodzie zawsze dobre warunki wiatrowe powinni zadowolić zgłodniałych ślizgu windsurferów a lightwindowe poranki są idealne do szkolenia osób początkujących.

 

  Wakeboarding to wspaniała zabawa ze znajomymi na łodzi ale również bardzo dobry trening do zdobycia kontroli nad deską. Sama jazda na desce jest praktycznie taka sama jak jazda na kite, dlatego wakeboarding stanowi świetne uzupełnienie również w treningu kite’owym.
W szkole jest do dyspozycji specjalnie przygotowana łódź do ciągnięcia wakeboardzisty lub np pompowanego koła.
System szkoleniowy jest bardzo progresywny. Zaczynamy od teorii na plaży, następnie uczymy startów z wody na krótkiej linie i małej, bezpiecznej prędkości. Gdy kursant robi progres i zaczyna czuć się pewnie, stopniowo wydłużamy line i zwiększamy prędkość.

Sardynia to idealne miejsce do uprawiania surfingu. Miłośnicy fali znajdą tu spoty surfingowe zarówno do nauki i stawiania pierwszych kroków jak i dla zaawansowanych riderów.

W wolnych chwilach warto zobaczyć w okolicy piękne plaże, klify lub wybrać się na przejażdżkę rowerową.
Miejsca które warto odwiedzić:

Porto Pino - piękne plaże, wydmy, skoki do wody z klifów to tylko niektóre atrakcje jakie czekaja na Was w tym miejscu.
Sant'Antioco - ok 20km od naszej bazy - przyjemne rybackie miasteczko z wąskimi krętymi uliczkami i najlepszymi lodami domowej roboty w okolicy.
Calassetta - ok 30km -  Mała wioska nad morzem, charakteryzuje się starymi, białymi domkami - stąd można się wybrać promem na wulkaniczna wyspę San Pietro (Św. Piotra) do miasteczka Carloforte najbardziej popularnego miejsca wśród turystów i potrzuć siły natury.
Porto Flavia w Masui - jedyny w swoim rodzaju port zbudowany w skale.
Nebida - w okolicy piękne plaże, super szlaki piesze, taras widokowy i wiele innych atrakcji.

 

Program

01.09.2018 Sobota- wyjazd z Polski jeśli wybrałeś transport busem lub dojazd własnym samochodem.

02.09.2018 Niedziela - zakwaterowanie w apartamentach od godziny 15.00, spotkanie organizacyjne, omówienie programu wyjazdu i szkoleń, impreza integracyjna.

03-11.09.2018 Poniedziałek- Wtorek - 9 dni szaleństwa na kitesurfingu, windsurfingu, wakeboardingu lub surfingu. Wycieczki i najlepsza zabawa. 

12.09.2018 Środa - po śniadaniu wykwaterowanie i powrót do Polski.

13.09.2018 Czwartek - przyjazd do Polski (osoby jadące busem ) 

Dodatkowo w programie:

* imprezy w klimacie Beach Party

* gry zabawy, konkursy

* wspólne imprezy na mieście

* wycieczki fakultatywne

 

 

Zakwaterowanie

  
 

  Nasz pensjonat to luksusowe apartamenty, położone na wzgórzu dzięki czemu masz piękny widok z okna, oraz wgląd na całe wybrzeże. 

Apartamenty położone są blisko spotów i bazy kitesurfingowej dzięki czemu możesz liczyć na szybki transfer i dużą intensywność zajęć sportowych. Pensjonat posiada basen położony w pięknym ogrodzie. Każdy apartament to 2 podwójne sypialnie, 2 łazienki oraz salon z kuchnią, tv, internetem. Apartamenty są bogato wyposażone we wszystko co jest nam niezbędne do życia :)

Na miejscu masz możliwość posiłków w formie FB lub HB, z lokalną włoską i europejską kuchnią lub możesz gotować samemu. 

  

Wyżywienie

  Wyżywienie opcjonalnie dodatkowo płatne lub we własnym zakresie. Kuchnia jest bogato wyposażona we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków. Na miejscu będziemy mieć grila do dyspozycji. 
FB czyli śniadanie, lunch i kolacja - 30€ / dzień / os
HB czyli śniadanie i obiadokolacja - 25€ / dzień / os

Szkolenia

1.Szkolenie kitesurfing

 

 Zapraszamy na szkolenia kitesurfingowe, które będą odbywały się na każdym poziomie zaawansowania w grupach 2 - 4 osobowych w zależności od umiejętności kursantów. 
Pełne szkolenie obejmuje: od poziomu początkującego do samodzielnej jazdy na desce 

część 1 – teoria (zasady bezpieczeństwa) zapoznanie się ze sprzętem, pilotowanie małego latawca - czas trwania ok 2h (300 zł) 

część 2 - rozkładanie sprzętu, pogłębiona teoria, sterowanie dużym latawcem, ćwiczenia body drag, self rescue - czas trwania ok 4h (400 zł) 

część 3 - zaawansowana teoria, pierwsze ślizgi na desce, pierwsze próby zwrotów - czas trwania ok 4h (400 zł)

część 4 – doskonalenie pływania na halsie, nauka zwrotów, pierwszy skok - czas trwania ok 3h (300 zł)

Końcowym elementem podczas kursu są pierwsze przepłynięte metry na desce (w oba kierunki) oraz samodzielna kontrola nad latawcem tak aby kursant potem mógł doskonalić swoje umiejętności. Po kursie gwarantujemy bezpieczny kitesurfing pod naszym okiem i ciągłymi wskazówkami podczas campu. 

Cały kurs w pakiecie to tylko 1000 zł (ok 13 h)

Podczas wyjazdu będzie można testować sprzęt od Blade Kite Polska, F-one oraz Shinn. 

Wszystkie osoby biorące udział w kursie kite są wyposażone w sprzęt szkoleniowy: deska, trapez, latwace, kamizelka asekuracyjna, kask. 

Każdy kursant powinien posiadać długa lub krótką piankę najlepiej 3,2. Jeżeli ktoś nie posiada własnej pianki, łatwego zakupu w promocyjnej cenie można dokonać na stronie Xtreme-shop.pl 

Więcej o szkoleniach kitesurfingowych dowiesz się tutaj. 

Wypożyczenie sprzętu kitesurfingowego: 

Dla osób potrafiących już samodzielnie pływać na kitesurfingu oferujemy wypożyczenie sprzętu na miejscu. Mamy do wyboru szeroką gamę latawców firmy RRD oraz Ozone, deski 77 Project i trapezy SP.

Ze względów bezpieczeństwa sprzęt może wypożyczać osoba wyłącznie po uprzednim (ok 30 minutowym) szkoleniu z instruktorem w celu potwierdzenia umiejętności.

Kite+Bar - 1h - 20€, 3h -  € 40 €,dzień - 50 €

Deska twintip - 1h - 10 €, 3h - 20 €, dzień - 25 €

Trapez + leash - 1h - 5 €, 3h - 7 €, dzień - 10 €

Pianka neoprenowa - 1h - 5 €, 3h - 7 €, dzień - 10 €

Komplet kite+bar, deska twintip, trapez+leash, asekuracja - 1h - 30 €,3h - 60 €, dzień - 70 €

Kite Kite+Bar - 3 dni - 125 €, tydzień - 250 €

Deska twintip -  3 dni - 55 €, tydzień - 100 €

Trapez + leash - 3 dni - 25€, tydzień - 45 €

Pianka neoprenowa:

- 3 dni - 25€,

- tydzień - 45€,

- 7-10dni - 55€

Komplet: kite+bar, deska twintip, trapez+leash, asekuracja - 3 dni - 180€, tydzień - 360 €, 7-10dni -  380 €, 10-14dni - 490 €, 14 dni - 580 €

Wypożyczenie dla 2 osób

Kite+Bar - dzień -70 €, 6-7 dni - 340 €

Deska twintip - dzień - 35 €, 6-7 dni - 130 €

Komplet: kite+bar, deska twintip, trapez+leash, asekuracja - dzień - 90 €, 6-7 dni - 500 €

Asekuracja motorówką na wodzie w cenie wyjazdu 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2.Szkolenie Wakeboarding:

Sesja Wake - sprzęt, podstawowa teoria, sesja na wodzie - 15 min- 35 €

Kurs Intro 4 sesje - sprzęt, omówienie zasad bezpieczeństwa, dobór i przygotowanie sprzętu, start z wody i pierwsze ślizgi, krawędziowanie heel i toeside, próby zmiany nogi prowadzącej - 4 x 15 min - 120 €

Kurs Complete 12 sesji - program kursu Intro + skręty cut back na waku, wake slide’y na szczycie wake’a, prosty skok ollie, skoki in side-out, skoki one wake, skoki wake2wake - 12x 15 min - 320 €

 

Jeżeli chciałbyś popływać w towarzystwie grupy znajomych czy też rodziny na wake’u bądź wakeskate-cie, u nas znajdziesz to czego szukałeś. Nasz Sea Ray komfortowo pomieści grupę 5-osobową, a wskazówki profesjonalistów pomogą wszystkim podnieść poziom umiejętności. Cena- 130 €/h

W cenie kursu oraz pakietu zawarte jest wypożyczenie deski z wiązaniami oraz akcesoriów takich jak kamizelka asekuracyjna, kask RTC (audio), lina, drążek (hol).

DODATKOWE ATRAKCJE MOTOROWODNE:

- ciąganie na kole za motorówką, wycieczka dla 5 osób – 120€ /h

- wynajęcie motorówki wraz z załogą 1h110 €

- całodniowe wynajęcie motorówki z załogą – cena do negocjacji.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

3.Szkolenie Surfing:

Szkolenie grupowe (od min. 2 osób)

1 sesja - 2h - 40 €

2 sesje - 4h - 70 €

4 sesje - 8h - 140 €

surf%20(1)

6 sesji - 12h - 200 €

8 sesji - 16h - 260 € 

W cenę szkolenia wliczone: instruktor, deska i pianka Szkolenie indywidualne

1 sesja - 2h - 50 €

2 sesje - 4h - 85 €

4 sesje - 8h - 160 €

6 sesji - 12h - 225 €

8 sesji - 16h - 290 €

W cenę szkolenia wliczone: instruktor,deska i pianka
Wypożyczenie sprzętu

Soft board do 2h - 15 €

Soft board - 3h - 20 €

Short board do 2h - 20 €

Short board - 3h - 25 €

Dodatkowo płatny transfer przy szkoleniu i wypożyczeniu 5 euro od osoby 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

4.Szkolenie windsurfing

W cenę szkolenia wliczone są: deska, pędnik, trapez, asekuracja

Kurs grupowy 3h - 1 dzień - 30min teoria + 2,5 h na wodzie - 70 €, 3-5:1

Kurs grupowy 6h - 2 dni - 30 min teoria + 5,5 h na wodzie - 120 €, 3-5:1

Kurs grupowy 9h - 3 dni - 1h teoria + 8 h na wodzie - 150 €, 3-5:1

Lekcja prywatna 1h - 50 €, 1:1

Lekcja Semiprywatna 1h - 35 €, 2:1

Kursy Semiprywatne

Kurs 3h - 1 dzień - 30min teoria + 2,5 h na wodzie - 99 €, 2:1

Kurs 6h - 2 dni - 30 min teoria + 5,5 h na wodzie - 169€, 2:1

Kurs 9h - 3 dni - 1h teoria + 8 h na wodzie - 209 €, 2:1

Pakiety indywidualne 1:1

1h - 45 €, 2h - 87 €, 3h - 120 €, 4h - 150 €, 5h - 180 €, 6h - 200 €, 7h - 215 €, 8h - 225 €, 9h - 235 €, 10h - 240 €

Po 10h kursie 20 % zniżki na wypożyczenie sprzętu.

Pakiety płatne z góry 

Wypożyczenie sprzętu Windsurfingowego:

Dla naszych gości, potrafiących już samodzielnie pływać na windsurfingu, oferujemy wypożyczenie sprzętu. W naszej bazie posiadamy zarówno sprzęt dla amatorów freeride-u i pływania rekreacyjnego, jak i sprzęt zawodniczy dla profesjonalnych windsurferów.

dzienne:

Początkujący zestaw - deska (180l)+ pędnik - dzień - 40 €,3 dni - 110 €,6/7 dni - 170 €

Początkujący - deska (180l) lub pędnik - dzień - 20 €,3 dni - 50 €,6/7 dni - 85 €

Zaawansowany zestaw - deska ślizgowa + pędnik - dzień - 60 €,3 dni - 150 €,6/7 dni - 250 €

Zaawansowany - deska ślizgowa lub pędnik - dzień - 40 €,3 dni - 90 €,6/7 dni - 150 €

godzinowe:

Początkujący Zestaw - 1 h - 15 €,3 h - 25 €, 5 h - 35 €

Zaawansowany Zestaw - 1 h - 25 €,3 h - 35 €, 5 h - 50 €

Wypożyczenie rowerów:

5 godzin - 10 EURO

1 dzień - 20 EURO

3 dzień - 50 EURO

7 dzień - 110 EURO

Transport

Busem:

  • Transport busem z EHschool 500 pln + 80 euro za prom (wolne 4 miejsca)
  • Transport samego bagażu (dla wybierających lot samolotem) koszt; 250 pln w dwie strony

Własny - samochodem:

  • Jeśli wybierzesz podróż samochodem, to najlepsze połączenie promowe jest z Livorno do Olbii. Najlepiej wziąć nocny prom - wypływa ok 21.00 a w Olbii jest ok 7 rano. Stamtąd jakieś 3-4 godzinki drogi na miejscówkę

Własny - samolotem

Loty bezpośredni:

  • Kraków - Cagliari –Kraków (Ryanair) - ok.915 pln

Więcej informacji na:

Wypożyczenie auta:

  • Polecamy wypożyczenie auta przez wygodną wyszukiwarkę rentalcars.com. Wyszukuje ona najtańsze oferty, a auto odbierają i oddają państwo na lotnisku w Cagliari. 

Świadczenia

Cena 1690 pln  zawiera:
* Zakwaterowanie w apartamencie 5 osobowym - szczegóły w zakładce Zakwaterowanie
* Pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe
* Ubezpieczenie KL i NNW  - szczegóły w zakładce Ubezpieczenie
* Asekurację motorówką na wodzie
* Opłatę za bazę :
- przechowalnię sprzętu, wifi, prysznice, toalety, chillout room, mini rampę, batut, mini siłownię, miejsce do płukania sprzętu.
* Składkę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego  (wg. Ustawy z dnia 22.07.2016)
* Opieka pilota i koordynatora na miejscu 
* Imprezy w klimacie BEACH PARTY 
* Gry, zabawy, konkursy i wspólne imprezy na mieście  
* Foto i Videorelacja
* Gadżety od ehschool i partnerów wyjazdu
* Zawody sportowe
* Testy sprzętu renomowanych firm kite, surf
Cena nie zawiera:

* Szkolenia - szczegóły w zakładce Szkolenie
* Transportu lub transportu samego bagażu - szczegóły w zakładce Transport
* Wyżywienia - szczegóły w zakładce Wyżywienie
* Ubezpieczenia wakeboardowego - szczegóły w zakładce Ubezpieczenie
* Wypożyczenie rowerów:
5 godzin - 10 EURO, 1 dzień - 20 EURO, 3 dzień - 50 EURO, 7 dzień - 110 EURO
* Transferów:
Lotnisko Cagliari – Miejsce zakwaterowania- Lotnisko Cagliari - 30€ os
Lotnisko – miejsce zamieszkania – lotnisko, oraz transfery lokalne między miejscem zamieszkania a bazą (poranny i wieczorny) - 60 € os
Villarios (miejsce zamieszkania) – Porto Botte (baza) - 5€ os (dzień) transfer poranny i wieczorny

Zniżki:

Dla stałych klientów:
- 50 pln  - posiadacze Homies Card 
Dla nowych klientów:
- 50 pln  - po wpisaniu w formularzu rezerwacji zniżkowego kodu od Ambasadora
- 30 pln grupa od 3 do 6 osób 
- 50 pln grupa od 7 do 10 osób 
- 70 pln grupa od 11 do 15 osób 
Zniżki dla stałych i nowych klientów nie obowiązują podczas cen first minute i last minute oraz zniżki nie sumują się.
Dopłaty:
- 200 pln/os - Wakat ( jeżeli w apartamencie 5 os będą 4 os )

*Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Ubezpieczenie

Przd rezerwacją imprezy należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń w dziale DOKUMENTY

Ubezpieczenie w cenie:

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA w zakresie: Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro, Bagaż Podróżny 300 euro

Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828 , nr polisy TWEZ/10/2014

 

Dodatkowo możliwość wykupienia ubezpieczenia sportowego, które obowiązuje takie dscypliny jak: kitesurfing, wakeboard, surfing, windsurfing w dwóch wariantach:

- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet rozszerzony:  w zakresie Koszty leczenia (KL), asistance i koszty ratownictwa (KR) 200 000 pln, następstw    nieszczęśliwych wypadków (NNW) 20 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 200 000 pln, Bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT:(sporty rekreacyjne  i ryzykowne: wakeboard, narty wodne ) - 70pln 

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903012341304

- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet pełny: w zakresie Koszty leczenia (KL), assistance i koszty ratownictwa (KR) 500 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 30 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 1 000 000 pln, Bagaż 5 000 pln – pakiet sport plus:(sporty rekreacyjne i ryzykowne: wakeboard, narty wodne ) - 130pln 

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903012341305  

Opcjonalnie:

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji w TU Europa - do wyboru podczas procesu rezerwacji

Do 7 dni od złożenia rezerwacji
KR100% - 2,79% od ceny z imprezy
KR100%max - 6,5% od ceny z imprezy

Powyżej 7 dni od złożenia rezerwacji

KR100% - 3,07% od ceny z imprezy
KR100%max - 7,15% od ceny z imprezy

Czym różnią się warianty?

Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji jest wystawiane na podstawie oddzielnej polisy ubezpieczeniowej. Po zaznaczeniu w formularzu zgłoszeniowym chęci wykupienia polisy od rezygnacji skontaktuj się z biurem. Polisa wystawiona do 7 dni od rezerwacji bedzie obliczana w taryfie 2,79% (KR100%) lub 6,5% (KR100%max). Powyżej 7 dni od rezerwacji będzie obliczana w taryfie 3,07% (KR100%) lub 7,15% (KR100%max)(oba warianty obowiązują jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni).

Jeśli rezerwacja będzie zrobiona na mniej niż 30 dni od wyjazdu, ale nie później niż 7 dni od daty wyjazdu to polisa może być wystawiona tylko do 3 dni od daty rezerwacji w taryfie 2,79% (KR 100%). W taryfie 6,5% (KR 100% Max) tylko w dniu zakupu rezerwacji.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Każdy uczestnik wyjazdów zagranicznych powinien posiadać ważną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) - pobierz wniosek (karta EKUZ wydawana jest bezpłatnie).
Oczywiście my ubezpieczamy w cenie wyjazdu od KL i NNW, ale z Kartą EKUZ jest prościej cokolwiek załatwiać w placówkach medycznych za granicą i zawsze bezgotówkowo.