Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 1475.00
Informacje podstawowe
Od 22.06.2018 do 06.07.2018
Obozy dla dzieci i młodzieży
Sezon
Letni
Miejscówka
Dla kogo
Dzieci i młodzież
Wolne miejsca
0

Wyprzedane

Zarezerwuj teraz

W cenie
Program
Szkolenie
Transport
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie

Opis wyjazdu

Obozy sportowe dla dzieci i młodzieży to szansa na to, by najmłodsi spędzili wolny czas na aktywnym wypoczynku. Oferta Eh School pozwoli Waszym pociechom rozpocząć okres wakacyjny od mocnych wrażeń. Zachęcamy do zapisania ich na specjalnie przygotowywany obóz sportowy dla dzieci i młodzieży w Darłówku. Gwarantujemy, że na pewno nie zabraknie tam dobrej zabawy i szeregu różnych atrakcji, z których będą mogli skorzystać w bezpieczny sposób pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry opiekunów.

 

Ośrodki i atrakcje

Ośrodek, który jest naszą bazą podczas obozów sportowych dla dzieci i młodzieży, jest położony 50m od morza i plaży, na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki, świetlica i park wodny zaledwie 10 min spacerem od ośrodka. 

 

Darłówek to nazwa nadmorskiej dzielnicy dobrze znanego turystom Darłowa. Jest to miasto, które swoim urokiem i licznymi atrakcjami w okolicy przyciąga corocznie liczne rzesze turystów z całego kraju, a także zagranicy. Co się składa na sukces Darłowa? Urokliwe widoki, czarujący mikroklimat, czysta, rozciągająca się wszerz plaża, a także liczne elementy architektoniczne są nieodłączną częścią średniowiecznego miasta.

 

Wśród zabytków, które zawsze cieszą się zainteresowaniem turystów, znajdują się: latarnia morska, most rozsuwany, port, a także szereg innych, ciekawych miejsc.

 

Port, który znajduje się w Darłówku, jest wciąż czynnym miejscem przeładunkowym, a także portem rybackim, i, co oczywiste, turystycznym. Obejmuje on 3-kilometrowy odcinek Wieprzy, a największym zainteresowaniem przyjezdnych cieszy się port wschodni, ponieważ stamtąd wyruszają statki. Turyści będą mieli także okazję oglądać cumujące przy nabrzeżu jachty wycieczkowe. Z tego miejsca wyruszają na otwartą wodę wyprawy wędkarskie na kutrach. Ci, którzy będą chcieli obejrzeć most rozsuwany, mogą udać się do Darłówka Zachodniego.

 
 

Wycieczka do Kołobrzegu

Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Jego doskonałe położenie u ujścia rzeki Parsęty w sąsiedztwie lasów, złóż borowiny, ekosystemu bagienno-wodnego zapewnia schronienie wielu rzadkim gatunkom zwierząt i roślin. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też liczne zabytki np. Bazylika Mariacka, Baszta Prochowa, Muzeum Oręża Polskiego. Jest to bardzo dobre miejsce na obozy sportowe dla dzieci i młodzieży.

 
 

Program

 

- zajęcia na basenie 

- gry i zabawy na terenie ośrodka ( piłka nożna, siatkówka i inne )

- ognisko

- gry terenowe

- gry integracyjne

- dyskoteki

- plażowanie

- kąpiele w morzu pod opieką ratownika 

- wycieczka do Kołobrzegu

 

Zakwaterowanie

Ośrodek URSZULA położony jest zaledwie 50 m od plaży, w odległości 150 m od ścisłego centrum nadmorskiej miejscowości Darłówko.Posiada murowane domki/studia z łazienkami. Studio składa się z 2 pokoi na 2 poziomach, dzięki czemu w każdym z nich może zamieszkiwać od 3 do 7 osób. Powierzchnia mieszkalna wynosi 55 m.kw. Wszystkie domki wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy, suszarkę na ubrania oraz komfortowe meble ogrodowe.Do dyspozycji jest też nieodpłatny strzeżony parking i grille.

 

 

 

 

Wyżywienie

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, podwieczorek ( podawany do obiadu ) i kolacja

 

Szkolenia

Nauka pływania pod opieką ratownika 1 godzina dziennie + inne zajęcia sportowe np:  piłka nożna, siatkówka, gry terenowe

Transport

Transport pociągiem z Katowic do Sławna następnie autokarem do Darłówka (w obie strony)

Świadczenia

Cena zawiera:

- transport pociągiem z Katowic i autokarem
- 13  noclegów w ośrodku wypoczynkowym
- wyżywienie (4 posiłki dziennie + prowiant)
- ognisko
- 9 x 1h wstęp na basen dla każdego obozowicza
- ubezpieczenie w PZU 5 000 pln
- opieka wychowawców, trenerów pływania i instruktorów
- wycieczka do Kołobrzegu
- gadżety od EHschool
- program:
- dyskoteka oraz gry i zabawy na terenie ośrodka
- plażowanie
- zajęcia sportowe

 

Zbiórka jest na peronie 22:45

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadku w PZU na 5 000 pln