Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 1390.00
Informacje podstawowe
Miejscówka
Dla kogo
Dorośli
Studenci
Wolne miejsca
30

Zarezerwuj teraz

Opis wyjazdu

Zobacz jak bawimy się podczas wyjazdów

Sprawdz nasze aktualne wyjazdy w 2017 roku:

Dj Snow Week La Plagne 06-15.01.2017

 

Poczytaj o miejscówce La Plagne

 

 

  Zajawkowy wyjazd z EHschool gdzie czeka na Ciebie 220 km tras - tego nie możesz przegapić.  Paradi Ski jest to ośrodek zaspokajający każde pragnienie i miejsce dla wszystkich, którzy chcą mieć gwarancję wyśmienicie spędzonego czasu!

 

 Logo Plagne ParadiskiLA PLAGNE PARADISKI 

  Znana i popularna stacja narciarska La Plagne wchodzi w skład jednego z większych regionów narciarskich we Francji- Paradiski, dysponującego 425 kilometrami tras i 140 wyciągami.

  Obszar narciarski, La Plagne, rozpościera się w granicach od 1250m do 3250m, posiada 220 km tras zjazdowych. Paradiski, składający się z ośrodków La Plagne, Peisey-Vallandry i Les Arcs, jest jednym z największych obszarów narciarskich na świecie. 

la plagne 1Ziomeczki w La Plagne, którzy poszukują interesujących stoków na freeride, będą zachwyceni. Prawdziwym wyzwaniem jest zjazd przez lodowiec Cul du Nant do Champagny lub mała północna ściana lodowca Bellecôte. Dlatego właśnie w tych obszarach głębokiego śniegu poleca się towarzystwo doświadczonego przewodnika. Na pierwsze zjazdy freeridowe idealne są odrobinę łatwiejsze drogi przez las do Montchavin i Les Coches.

  La Plagne oferuje rajskie warunki również snowboarderom. Snowpark “Le 7 Cube” w obszarze Belle Plagne podzielony jest na obszar dla początkujących oraz dla profesjonalistów i wyposażony jest w skocznie, przeszkody, a także w quarter pipe. Dodatkowo na freestylerów czeka 150-metrowa halfpipe la plagne 2w Plagne Bellecôte oraz liczne strefy boardercrossowe na całym obszarze La Plagne.

  Dla fanów dyscyplin skandynawskich do dyspozycji oddane zostały liczne odcinki do uprawiania sportów narciarskich, w tym również doskonałe trasy biegu narciarskiego na ponad 2000 metrów. Prawie połowa ponad 80-kilometrowych tras do biegu narciarskiego znajduje się w obszarze Champagny le Haut. Aby w La Plagne beztrosko spędzić czas, wszystkie stacje narciarskie znajdują się bezpośrednio w pobliżu wyciągów oraz dysponują połączeniami autobusów wahadłowych aż do późnych godzin nocnych. Tak więc korzystanie z całej jakże ogromnej sieci zjazdów możliwe jest praktycznie o każdej porze oraz z każdego miejsca.la plagne 3

Tak samo bezproblemowy jest dostęp do pozostałego obszaru narciarskiego Paradiski ze stacją narciarską Les Arc oraz stacjami Villaroger oraz Bourg St. Maurice. Na wysokości pomiędzy 3.250 i 1.250 metrów narciarze mają do dyspozycji łącznie 425 kilometrów stoku, drugi lodowiec oraz kolejny snowpark.

AIME LA PLAGNE - „PAROWIEC ŚNIEGOWY“ W ALPACHmapa reg la plagne

  Ze względu na swój nadzwyczajny kształt nazywany jest parowcem śniegowym i rzeczywiście przypomina on gigantyczny statek rejsowy płynący przez śnieg. Jest najwyższą stacją obszaru narciarskiego La Plagne oraz Paradiski, narciarze rozkoszują się tutaj zapierającą dech w piersiach panoramą na dolinę Tarentaise rozciągającą się od jednego końca obszaru narciarskiego Paradiski aż do drugiego. Włącznie z widokiem na szczyt Mont-Blanc.

Na uboczu zjazdów narciarskich Aime La Plagne ma do zaoferowania lodowisko, po którym można jeździć nie tylko na łyżwach lecz również na gokartach. Tor saneczkowy oraz zimowe szlaki turystyczne dopełniają ofertę dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu.

  Kto ma ochotę na wypad do sąsiedzkiej stacji narciarskiej Plagne Centre, musi jedynie wsiąść do bezpłatnej kolei linowej Télémétro, która aż do późnych godzin nocnych łączy obie stacje.

1209841545

Program

11.12.2015 Piątek – wyjazd z Polski

12.12.2015 Sobota – przyjazd do Francji, rozpakowanie, spotkanie organizacyjne, rozdanie skipasów, impreza integracyjna

13-18.12.2015 Niedziela-Piątek

Białe szaleństwo/ dla zainteresowanych  szkolenia snb/narty, realizacja całęgo programu wyjazdu

19.12.2015 Sobota – rano po zdaniu apartamentów – wyjazd do Polski

20.12.2015 Niedziela rano powrót do Polski

 

 

Zakwaterowanie

1160076533 La Plagne – francuski ośrdodek narciarski położony we wschodniej części Francji, w regionie Rodan-Alpy, w departamencie Sabaudia. Leży w alpach zachodnich, na wysokości 1250 m. Najbliżej położonym miastem jest Albertville. Ośrodek powstał w 1961 r. Razem z pobliskim ośrodkiem Les Arcs i La Plagne tworzy od 2003 r, obszar narciarski Paradiski.

Pensjonat nasz położony jest w samym centrum miejscowości niedaleko tras narciarskich, sklepików czy lokalnych restauracji.

Apartamenty, wyposażone są w aneks kuchenny (płyta elektryczna, piekarnik, zmywarkę i lodówkę), łazienka, oddzielne WC oraz balkon.

i4711787pokoje 5 osób (ok. 27 m²)

Salon z 1 łóżkiem rozkładanym dla 2 + 1 pojedyncze łóżko 
pokój z 2 łóżkami pojedynczymi (lub 1 łóżkiem piętrowym)

Aneks kuchenny,  Łazienka, oddzielne WC

1 pokój 6 osób (ok. 35 m²)
Pokój dzienny z 2 łóżkami pojedynczymi
Pokój z 2 łóżkami, Pokój z 1 podwójnym łóżkiem

Aneks kuchenny,  Łazienka, oddzielne WC


Wakat w pokoju 450 pln za 1 wolne łóżko

 

Adres Plagne Soleil- Rezydencja Le Cervin

Les Granges Du Soleil, 73210 La Plagne (plagne Soleil), Francja

  1160076521985388 16 b985388 17 b985388 18 b

Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie.

Apartamenty są w pełni wyposażone w sprzęt kuchenny, naczynia, mikrofalówkę lub piecyk, kuchenkę, garnki, naczynia, sztućce, ekpres do kawy, niektóre także w zmywarki. 

 

Szkolenia

Szkolenia snowboardowych z zajawą - tylko z EHschool:

Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce lub nartach. 3 godzinne szkolenie za jedyna 300 pln w grupach do 8 osób.
Szkolenie grupowe Freestyle lub dla osób początkujących od 0 będzie odbywało się w momencie gdy uzbiera się minimalna liczba uczestników. 
SZKOLENIA 300 PLN ZA:
15 GODZIN ZAJĘĆ NA STOKU Z WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ EHschool
+ VIDEOANALIZA TECHNIKI JAZDY
+ FOTOCOACHING
+ WYKŁADY
+ POKAZY FILMÓW SZKOLENIOWYCH
+ ZAJĘCIA RÓWNOWAŻNE
+ TESTY SPRZĘTU SNOW I SKI
+ DLA CHĘTNYCH SNOWBOARDZISTÓW - MOŻNA PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU NA STOPNIE SRAWNOŚCI SNOWBOARDOWEJ więcej info TUTAJ

Ceny:
1 stopień sprawności snowboardowej 300 pln
2 stopień sprawności snowboardowej 550 pln
3 stopień sprawności snowboardowej 650 pln

SZKOLENIE SNOWBOARDDSC05373%20%28Kopiowanie%29 -  info

SZKOLENIE NARTY  - info

Szkoła Sportów Ekstremalnych EHschool jest patronacką szkołą snowboardu SITS. Od wielu lat szkolimy w kraju i za granicą. Szkolenia snowboardowe i narciarskie, które prowadzimy mają na celu nie tylko nauczyć was podstaw jazdy na jednej bądź dwóch deskach, ale także zarazić was pasją i zajawką.  Z nami w bezpieczny sposób postawisz pierwsze kroki  oraz nauczysz się elementów jazdy technicznej, freestyle'owej i freeride'owej. Patronat SITS pozwala nam na szkolenie w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które są potwierdzeniem techniki jazdy oraz niezbędną droga do pokonania aby w przyszłości przystąpić do kursu na  instruktora snowboardu SITS i dołączyć do naszej kadry snowboardowej. Jedną z metod naszego szkolenia jest wideo i fotocoaching, dzięki któremu kursanci mogą zaobserwować postęp w technice jazdy. Z zebranych materiałów powstają filmy, które są pamiątka dla uczestników naszych wyjazdów.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowego - 180 pln zestaw deska z wiązaniami (info o dostępności sprzętu 509511181).

Szkolić się będziesz po okiem naszej KADRY - więcej o instruktorach TUTAJ.

 

Transport

Transport:

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Autokary i kierowcy firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego.

Trasy autokarów:

Katowice,Wrocław,Częstochowa w cenie

Warszawa +100 pln (gotówką).

Autokary/busy będą podstawione jeżeli uzbiera się minimalna liczba uczestników na wyjazd z danego miasta. Na miesiąc przed podamy informacje na temat ewentualnej dopłaty, możliwy dojazd polskimbusem.

WYJAZD: 11.12.2015 (piątek)
WARSZAWA (antenka Polskim Busem do Wrocławia) Warszawa Dworzec Autobusowy Metro Mlociny 17:00, dojazd do Wrocławia na 22.30 Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS ul. Sucha
Autokar mapa
CZĘSTOCHOWA McDonald’s i stacja BP w kierunku na Katowice
Zbiórka 17.45, odjazd 18.00 mapa
KATOWICE Stacja BP. Al. Górnośląska 55 w kierunku na Wrocław koło hotelu CAMPANILE i McDonald
Zbiórka 19.15, odjazd 19.30 mapa
WROCŁAW godz 22.30 Dworzec tymczasowy POLBUS-PKS mapa
Pilot: Bartosz Pieczonka 795 113 404

Zniżki:

250 pln na dojazd własny

Szczegółowe info przedwyjazdowe WORD

informacjeprzedwyjazdowe

 

autokar

WAŻNE: limit bagażu głównego 25 kg, bagażu podręcznego 5 kg oraz 1 komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. W przypadku posiadania bagażu ponadlimitowego, Organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu.

Istnieje mozliwość dojazdu z innych miast za dopłatą (dojazd na miejsce skąd rusza autokar POLSKIM BUSEM, za naszym pośrednictwem załatwimy dla Państwa wszelkie formalności podróży w dwie strony). Podane ceny są orentacyjne, ponieważ na stronie polskibus.com zmieniają się one względem terminu w którym się rezerwuje. Podajemy najdroższą możliwą wersję ceny. Potwierdzenie ostateczne ceny nastąpi w dniu rezerwowania imprezy po aktualnej cenie znajdującej się na www.polskibus.com
Jeśli ktoś sobie życzy może indywidualnie zarezerwować sobie miejsce na polskibus.com
Godziny odjazdów można na bieżąco sprawdzić na polskibus.com

Osoby poniżej 15 roku życia mogą jechać Polskimbusem za pisemną zgodą rodzica. POBIERZ

Miejsca wysiadania z Polskiegobusa = miejsce wsiadania do autokaru.

 

Świadczenia

Cena  zawiera:

* 7 noclegów
* 6-dniowy karnet narciarski La Plagne
* ubezpieczenie KL, NNW, OC, bagaż podróżny na czas pobytu i podróży
* dojazd autokarem (Możliwość wsiadania w:Warszawa --> Katowice --> Wrocław --> Zgorzelec (w cenie)

* bielizna pościelowa
* opiekę pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu

* snowboardowe warsztaty freestylowe

* Centrum testowe: Burton, Head, kamer Go Pro
* wykłady o tematyce snowboardowo - narciarskiej

* zajęcia równoważne
* zawody z nagrodami
* Apres Ski, imprezy tematyczne
* foto i videorelacja
* pakiet gadżetów od EHschool
* pozostałe atrakcje przewidziane w programie imprezy: gry, konkursy i zabawy // zobacz co Cię czeka na wyjeździe

Cena nie zawiera:

* obowiązkowej taksy klimatycznej ( 12 € / tydzień za osobę) Obowiązkowe - płatne w gotówce w autokarze
* kaucji zwrotnej w wysokości 60 € za osobę (płatne na miejscu gotówką) lub blokada kwoty na karcie kredytowej. Obowiązkowe - płatne w gotówce w autokarze
* szkoleń snowboard lub narty, rekreacyjne lub freestyle (info w zakładce szkolenia)
* szkolenia na stopnie sprawności snowboardowej ( Płatne wg. cennika SITS, info w zakładce szkolenia)

Zniżki:

* dojazd własny -250 pln 

* dla posiadaczy Homies Card, którzy wybrali opcję ze szkoleniem -50 pln (wpisz numer Homies Card w formularz rezerwacji)

Dodatkowo możliwość wykupienia:

ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej TU Europa (2,79% od ceny imprezy) Prosimy zgłaszać chęć wykupienia do 7 dni od daty zrobienie rezerwacji oraz do 30 dni przed wyjazdem.

* dodatkowe ubezpieczenie NARCIARSKIE w Ergo Hestia Podróże:

ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet rozszerzony: w zakresie Koszty leczenia (KL), asistance i koszty ratownictwa (KR) 200 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 20 0000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 200 000 pln, Bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT (sporty rekreacyjne i ryzykowne: narciarstwo i snowboarding po oznakowanych trasach zjazdowych) Składka 60 pln

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903010101769 (OWU Hestia Podróże)

ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet pełny: w zakresie Koszty leczenia (KL), assistance i koszty ratownictwa (KR) 500 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 30 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 1 000 000 pln, Bagaż 5 000 pln – pakiet sport plus: sporty rekreacyjne, ryzykowne i extremalne (jazda po trasach + freeride) Składka 115 pln

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903010101742  (OWU Hestia Podróże)

* szkolenie rekreacyjne snowboard/narty 300 pln/ 3h / 5 dni/ 6-tego dnia zawody (info w zakładce szkolenia)
* szkolenia na stopnie sprawności snowboardowej ( Płatne wg. cennika SITS-PZS)

* możliwość wypożyczenia sprzętu snowboardowego 180 pln zestaw deska z wiązaniami (info o dostępności sprzętu 509 511 181)

Ubezpieczenie, które zawarte jest w cenie wyjazdu:

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA w zakresie: Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro, Bagaż Podróżny 300 euro

Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828 , nr polisy TWEZ/10/2014 (OWU Travel World TU Europa)

Każdy uczestnik wyjazdów zagranicznych powinien posiadać ważną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) - pobierz wniosek (karta EKUZ wydawana jest bezpłatnie).
Oczywiście my ubezpieczamy w cenie wyjazdu od KL i NNW, ale z Kartą EKUZ jest prościej cokolwiek załatwiać w placówkach medycznych za granicą i zawsze bezgotówkowo.