Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 2290.00
Informacje podstawowe
Od 27.10.2018 do 03.11.2018
Sezon
Letni
Miejscówka
Dla kogo
Dorośli
Wolne miejsca
0

Wyprzedane

Zarezerwuj teraz

W cenie
Program
Szkolenie
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie

Opis wyjazdu

Zobacz jak piękne jest w Maroko:) 

 

 

  Poleć z Nami do malowniczego miejsce, jakim jest Maroko, do którego zjeżdżają się miłośnicy surfingu z całego świata. Nasz wyjazd surfingowy przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby złapać zajawkę na falę i surfować w gronie ziomali. Zapewniamy opiekę doświadczonej kadry, dlatego nie musisz posiadać żadnych umiejętności, pomożemy znaleźć falę odpowiednią dla Ciebie. Niesamowite okolicznościach przyrody i ciepły marokański klimat pozwolą czerpać Ci pełnie frajdy z niesamowitego sportu, jakim jest surfing. 

 

  Tamraght to mała, ale piękna wioska surferska, położona w odległości krótkiego spaceru od wielu pięknych plaż i zaledwie 15 minut od Agadiru. Jest to spokojne i ciche miejsce w pobliżu różnorodnych żółto-piaszczystych plaż jak i doskonałe miejsce do surfowania. Istnieje kilka lokalnych kawiarni i sklepów, zaledwie 5 minut jazdy taksówką do wioski Taghazout, gdzie znajduje się wiele restauracji i sklepów. Można również iść na duże wzgórze na tyły wioski i stąd zobaczyć piękne zachody słońca nad oceanem lub po prostu zrelaksować się po sesjach yogi.

 

Program

27.10 wylot ok godz 07.15 z Warszawy do Agadiru - przylot ok godz 11.40
- transfer do pensjonatu Bagus
- zakwaterowanie
- spotkanie organizacyjne
- omówienie programu wyjazdu
- lunch
- dobór sprzętu i surfing
28.10-02.11 surfing, szkolenia i najlepsza zabawa na falach, wycieczki fakultatywne, poznawanie marokańskiej kultury
Dodatkowo w programie:
- codzienne szkolenia surfingowe i zajęcia z yogi
- wycieczka do Rajskiej Doliny i lokalnego targu
- dla odważnych skoki ze skał w pieknej zatoce Paradise Valley
- testy kamer GoPro
- video i foto coaching
- imprezy w stylu beach party
- gry i zabawy

03.11 wylot ok godz 12.00 do Polski, przylot ok godz 17.50

 

Zakwaterowanie

  Bagus Camp to przestronny 4-kondygnacyjny dom, który może pomieścić 16 osób na dwóch piętrach. Są tam dwa pokoje 4 os (z pojedynczymi łóżkami), dwa pokoje 2 os (z małżeńskimi łożkami) i dwa pokoje 2 os (z pojedynczymi łóżkami). Wszystkie pokoje urządzone są w autentycznym marokańskim stylu, a meble zaprojektowane zostały z myślą o komforcie Gości. Gospodarz zapewnia ręczniki wszystkim Gościom. Na każdym piętrze znajduje się łazienka (w sumie 4 toalety i prysznice) oraz bezpłatne WiFi. W salonie Berber na dole znajdują się sofy, dzięki którym można wygodnie się rozłożyć i zrelaksować się, projektor do wieczorów filmowych oraz bibliotekę i centrum gier.

  Na górze znajduje się kolejna strefa relaksu z sofami i miejsce do przygotowywania śniadań dla gości, które prowadzi do jadalni na zewnątrz i wspólnego tarasu na dachu - doskonałe miejsce na zakończenie dnia oglądania zachwycającego afrykańskiego zachodu słońca. Ogród na dole zapewnia dodatkową przestrzeń do odpoczynku dla wszystkich. Na dole jest kuchnia, gdzie przygotowywane są smaczne posiłki dla gości oraz biuro, w którym można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Cały dom ma styl marokański i małe akcenty, które sprawiają, że pobyt jest jeszcze bardziej komfortowy.

 

 

 

Wyżywienie

 Wyżywienie  w formie 3 posiłków dziennie:

  Mourad, nasz gospodarz i założyciel Bagus, również będzie naszym szefem kuchni. Wszystkie jego posiłki są tworzone z myślą i uwagą, a on zawsze przygotowuje uczty, które wszyscy uwielbiają. Ma wieloletnie doświadczenie w gotowaniu i tworzeniu potraw, które smakują każdemu :)

 Jedzenie jest jego pasją i uwielbia tworzyć posiłki, którymi mogą cieszyć się jego goście. Kuchnia jest smaczna i zdrowa, dzięki czemu codziennie masz dużo energii na surfing :)

 

Szkolenia

Szkolenie Surfingowe

  Proponujemy lekcję surfingu na każdym poziomie zaawansowania. 

Szkolenie będzie odbywało się w formacie 6 x 4 godziny szkolenia oraz nielimitowane używanie sprzętu surfingowego do doskonalenia umiejętności. 

Po 6 intensywnych dniach każdy z Was będzie samodzielnie pływać, będzie czuł się bezpiecznie na falach. Codzienne wskazówki wpłyną na szybki progres i dobrą zabawę na falach. Wieczorami będziemy sobie analizować postępy w nauce podczas sesji wideo coachingu. Dzięki kamerom GoPro nie umknie nam żadna chwila, którą warto uwiecznić :)

Transport

Transport we własnym zakresie - sami wykupujemy lot

Lot bezpośredni na www.wizzair.com

Warszawa

27.10 wylot z Warszawy ok godz 07.15 przylot do Agadiru ok godz. 11.40 - transfer do pensjonatu

03.11 wykwaterowanie - wylot  do Polski ok godz 12.00, przylot ok godz 17.50

 

Świadczenia

Cena zawiera:
- zakwaterowanie w pokoju 2-4 os - szczegóły w zakładce Zakwaterowanie
- transfer z i na lotnisko Agadir
- pełne wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja - szczegóły w zakładce Wyżywienie
- ubezpieczenie KL i NNW - szczegóły w zakładce Ubezpieczenie
- szkolenie surfingowe na każdym poziomie zaawansowania
- 6 sesji Yogi 
- wycieczka do Rajskiej Doliny i lokalnego targu
- wypożyczenie deski surfingowej + pianka  
- Składkę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (wg. Ustawy z dnia 22.07.2016) 
- opiekę rezydenta
- Foto i Videorelacja
- Gadżety od ehschool i partnerów wyjazdu

Cena nie zawiera:
- Ubezpieczenia na sporty wodne
- przelotu samolotem

 
Przypominamy, że Maroko nie należy do Uni Europejskiej i dlatego trzeba mieć ze sobą ważny paszport.

Ubezpieczenie

Przd rezerwacją imprezy należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń w dziale DOKUMENTY

Ubezpieczenie w cenie:

Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA w zakresie: Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro, Bagaż Podróżny 300 euro

Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828 , nr polisy TWEZ/10/2014 

Dodatkowo możliwość wykupienia ubezpieczenia sportowego, które obowiązuje takie dscypliny jak: surfing, kitesurfing, wakeboard, windsurfing w dwóch wariantach:

- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet rozszerzony:  w zakresie Koszty leczenia (KL), asistance i koszty ratownictwa (KR) 200 000 pln, następstw    nieszczęśliwych wypadków (NNW) 20 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 200 000 pln, Bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT:(sporty wodne ) - 70 pln 

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903012341304 

- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet pełny: w zakresie Koszty leczenia (KL), assistance i koszty ratownictwa (KR) 500 000 pln, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) 30 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 1 000 000 pln, Bagaż 5 000 pln – pakiet sport plus:(sporty wodne ) - 130 pln 

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy:  903012341305  

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji w TU Europa - do wyboru podczas procesu rezerwacji

KR100% - 2,79% od ceny z imprezy

KR100%plus - 4,5% od ceny z imprezy

KR100%max - 6,5% od ceny z imprezy

Czym różnią się warianty?

Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji jest wystawiane na podstawie oddzielnej polisy ubezpieczeniowej.

Po zaznaczeniu w formularzu zgłoszeniowym chęci wykupienia polisy od rezygnacji dostaniesz od Nas maila ze szczegółową informacją na temat wariantów. Polisę taką można wystawić do 7 dni od rezerwacji (jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni) lub do 3 dni od rezerwacji (jaśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni)