Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 990.00
Informacje podstawowe
Od 06.08.2017 do 12.08.2017
Wczasy dla rodzin
Miejscówka
Dla kogo
Dorośli
Studenci
Wolne miejsca
2

Zarezerwuj teraz

W cenie
Program
Szkolenie
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie

Opis wyjazdu

Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich dorosłych zajawkowiczów, którzy mają ochotę na podniesienie swoich umiejętności wakeboardowych lub wziąć udział w kursie na Instruktora wakeboardu !!!

 

Zobacz jak bawiliśmy w poprzednich latach w Januszkowicach !

  Januszkowice dołączyły do najlepszych ośrodków wakeboardowych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Rueda WakePark to jeden z największych ośrodów wake`owy w Europie, który ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu, wakeskate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, siatkówki plażowej, siłownie wraz z cross fitem, jazdę konną, plac zabaw, basen, saune wraz z jacuzzi, łodzie, rowerki wodne, kajaki i deski stand up paddle z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym. Najnowocześniejszy wake park jako pierwszy i jedyny w Polsce dysponuje 6-cio słupowym wyciągiem, który jest uznawany za najlepszy na świecie, razem z przeszkodami Unit Parktech tworzy idealny plac zabaw dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Dodatkowo dwa wyciągi dwusłupowe 2.0 , które świetnie nadają się do nauki i doskonalenia umiejętności oraz jest idealnym dopełnieniem zajawki wakeboardowej.

Do tego na miejscu będziecie mieć możliwość doskonalenia skoków na trampolinie, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

Zafunduj sobie wirtualny spacer po ośrodku!!!

Program

Ramowy Program wyjazdu

06.08 niedziela

11:00 - Zbiórka w ośrodku Rueda, zapoznanie się z ośrodkiem, zakwaterowanie.

13:30 - Obiad.

15:00 - Zajęcia popołudniowe na Wake Parku.

18:30 - Kolacja.

 21:00 Impreza integracyjna.

Plan zajęć

07.08- 11.08 poniedziałek -piątek

8:00 - pobudka, toaleta poranna, poranna gimnastyka

8:30 - śniadanie

10:00 - zajęcia na wake parku

13:30 - obiad

15:00 - zajęcia na wake parku

18:30 - kolacja

20:00 - gry i zabawy, rozgrywki sportowe, chill, imprezy, wykłady, pokazy.

W programie również zajęcia na siłowni, basen, sauna, kąpielisko, przejażdżki łodziami, rowerki wodne, kajaki, stand up paddle, gry i zabawy, zawody z nagrodami, konkursy, imprezy tematyczne, wieczór hazardu, ognisko.

12.08. sobota

8:00 - pobudka, toaleta poranna

8:30 - śniadanie

9:30 - doskonalenie umiejętności wakeboardowych w Wake Parku, egzamin na Instruktoa wakeboardu

12:00 - uroczyste zakończenie Campu, pożegnanie uczestników i powrót do domu.

Zakwaterowanie

Apartemanty RICO

Do dyspozycji gości 4 luksusowe apartamenty o pow. 35 m2 w zabudowie bliźniaczej.
Apartament składa się z:
- przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym,
- sypialni z łóżkiem małżeńskim lub z łóżkami pojedynczymi,
- łazienki z prysznicem,
- tarasu od strony jeziora ze stolikiem i krzesłami,
Apartamenty położone w budynkach bliźniaczych w ogrodzonym terenie wyposażone są w telewizję satelitarną oraz WIFI. Każdy z nich posiada wyznaczone miejsce parkingowe.

 

Dokładne dane adresowe ośrodka:
RUEDA Januszkowice ul. Wolności 64  
47-330 Januszkowice
www.ruedajanuszkowice.pl

Wyżywienie

  Na terenie Campu znajduje się restauracja, która będzie nam serwować 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Typowo domowa kuchnia sprawia, że jest smacznie i zdrowo. Istnieje możliwość skorzystania z menu wegetariańskiego.

Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, a obiad składa się z dwóch dań.

  Przykładowe dzienne menu:
−    śniadanie: mleko, płatki kukurydziane, jajecznica, pieczywo, wędliny, parówki, twaróg ze śmietaną i szczypiorkiem, pomidory, ogórki, herbata, kakao, kawa
−    obiad: zupa pomidorowa, młode ziemniaki, pieczone udko z kurczaka, pieczone bakłażany, surówka z marchwi, kompot
−    kolacja: kiełbaski, naleśniki z dżemem i bitą śmietaną, ser żółty, pomidory, ogórki, herbata, kakao

W ofercie również będzie grill i ognisko. 

 

Do dyspozycji gości jest również luksusowa restauracja z drink barem i wędzarnią przy plaży. Ponadto w restauracji zaprojektowano drink bar oraz kominek nadający jej swoisty klimat.

Szkolenia

Szkolenia wakeboardowe rekreacyjne prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania. Są 3 grupy szkoleniowe: początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Jeżeli ktoś nie jest pewien w jakiej grupie powinien się szkolić, instruktor już pierwszgo dnia sprawdzi twoje umiejętności i dobierze odpowiednią grupę tak aby progres był jak największy.

  Zajęcia dla początkujących kursantów są prowadzone od podstaw w grupach, na Systemie 2.0 a następnie każdy we współpracy z instruktorem indywidualnie uczy się i dopracowuje podstawowe techniki wakeboardowe oraz uczy się elementów freestylowych stopniowo przenosząc umiejętności na duży wyciąg. 

  Grupy średnie i zaawansowane doskonalą umiejętności i uczą się nowych ewolucji zarówno na małym jak i dużym wyciągu pod okiem instruktora. Zajecia mają formę indywidualnego podejscia, a zadania które stawia trener są dobrane do umijętności poszczególnych kursantów.

Każdy z instruktorów posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajeć na wodzie oraz niezbędne kwalifikacje i uprawnienia instruktorskie.

  Oprócz wskazówek na wodzie kursanci są nagrywani i fotografowani, a wieczorami odbywa się video i foto coaching podczas, którego będą analizować wraz z instruktorem swoją jazdę i triki, z zebranego materiału powstanie zajawkowe video, które będzie pamiątkom dla wszystkich uczesników oraz obszerna fotorelacja.

  Do tego na miejscu będziecie mieć możliwość doskonalenia skoków na trampolinie z deską, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

 Dla wszystkich uczestników będzie działało centrum testowe renomowanych firm wakeboardowych. Jeżeli nie posiadasz własnego sprzetu,  zapewniamy niezbędny sprzęt jak deski wakeboardowe wraz z butami, kamizelkę i kask. Prosimy żeby każdy z kursantów miał piankę we własnym zakresie.

 

Dodatkowo możliwość zrobienia kursu na instruktora wakeboardu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podwyższyć swoje umiejętności i zdobyć zawodowe uprawnienia instruktora wakeboardu na kurs, który odbędzie się na wyciągu w systemie 2.0 i 5.0 w Januszkowicach.

Każdy uczestnik organizowanego kursu musi spełniać szereg wymagań m.in. ukończone 18 lat, minimum średnie wykształcenie, dobry stan zdrowia. 

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego nasi absolwenci otrzymują tytuł zawodowy uprawniający ich zgodnie z Ustawą z dnia 13 czerwca 2013r. o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów (Dz. U. z dnia 23 lipca 2013 poz. 829) do samodzielnego prowadzenia zajęć. 

Tytuł zawodowy nadaje Krajowy Ośrodek Metodyczno - Szkoleniowy TKKF w Toruniu - z ramienia Ministerstwa Sportu. 

Uprawnienia nadawane są od razu w języku polskim i angielskim.

Część ogólna zostanie zrealizowana w dogodnym dla wszystkich terminie po wcześniejszym ustaleniu z zainteresowanymi oraz podczas popołudniowych i wieczornych wykładów podczas Campu.  

Kurs poprowadzi: Łukasz Jarkiewicz ( Kołcz ) trener o wieloletnim stażu szkoleniowym w wielu dyscyplinach sportów deskowych i nie tylko :)

Kursy jest zatwierdzony przez Krajowy Ośrodek Metodyczno – Szkoleniowy TKKF. Prowadzone są przez Ognisko TKKF „TONUS” zgodnie z :
· Ustawą z dnia 25 czerwca 2010r. o sporcie (Dz.U.Nr 127, poz. 857 ze zm.),
· Ustawą z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004r. Nr 256, poz. 2572, ze zm.),
· Ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415, ze zm.)
· Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz.U.Nr 31,poz. 216),
· Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz.U. z 2010r. Nr 82,poz. 537),
· Europejską Kartą Sportu przyjętą przez Komitet Ministrów Rady Europy w dniu 24 września 1992r., zmienioną w 2001r.,
· Europejskimi Ramami Kwalifikacji wprowadzonymi do obszaru edukacyjnego Europy i zaleceniem Parlamentu i Rady Europejskiej z dnia 23 kwietnia 2008 w sprawie ustalenia europejskich ram kwalifikacji do uczenia się przez całe życie
· Ustawą z dnia 13 czerwca 2013r. o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów (Dz. U. z dnia 23 lipca 2013 poz. 829

Informujemy, że Ognisko TKKF TONUS jest zarejestrowane w Wojewódzkim Urzędzie Pracy jako instytucja szkoleniowa pod numerem ewidencyjnym 2.32/00126/2005.
Oficjalna strona organizatora :
www.tonus.com.pl

Cena kursu 1500 zł + karnet na wyciąg 500 pln

Zobacz co czeka Cię na kursie instruktorskim. 

Minimalna liczba uczestników 5 osób. 

 

Transport

Dojazd własny 

Orodek RUEDA 
ul. Wolności 64
47-330 Januszkowice

Odległość do Ośrodka z:

Warszawy 326km
Łodzi 235km
Krakówa 161km
Wrocławia 123km
Częstochowy 110km
Katowice 88km
Opola 42km
 

Świadczenia

Cena Last Minute 990 pln

Cena regularna 1190pln zawiera:

- zakwaterowanie w apartamentach RICO 4 osobowych
- wyżywienie, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
- szkolenie rekreacyjne pod okiem doświadczonej kadry EHschool
- szprzęt: deska wakeboardowa z butami, kask i kamizelka
- centrum testowe renomowanych firm Wakeboardowych
- wszystkie atrakcje związane z programem wyjazdu:
  trampolina, centrum równoważne, gry i zabawy, rejs łodziami, rowerki wodne, kajaki, wejście na    obiekty sportowe, boiska, imprezy. 
- ubezpieczenie Kl, NNW, uprawianie sportów wysokiego ryzyka
- opiekę kadry instruktorskiej
- zawody z nagrodami
- gadżety od EH
Cena nie zawiera: - 7 dniowy karnet na wake park - 500 pln
- Kurs Instruktora Wakeboardu  - 1500 pln
Zniżki:
Dla stałych klientów:
- 50 pln  - posiadacze Homies Card 
Dla nowych klientów:
- 50 pln  - po wpisaniu w formularz rezerwacji zniżkowego kodu od Ambasadora
- 50 pln - po zapisaniu się do NEWSLETTERA
Zniżki dla stałych i nowych klientów nie obowiązują podczas cen first minute i last minute oraz zniżki nie sumują się.

*Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Ubezpieczenie

Przd rezerwacją imprezy należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń w dziale DOKUMENTY

Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa NNW 5000PLN 

Dodatkowa możliwość wykupienia:

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji w TU Europa - do wyboru podczas procesu rezerwacji

KR100% - 2,79% od ceny z imprezy

KR100%plus - 4,5% od ceny z imprezy

KR100%max - 6,5% od ceny z imprezy

Czym różnią się warianty?

Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji jest wystawiane na podstawie oddzielnej polisy ubezpieczeniowej.

Po zaznaczeniu w formularzu zgłoszeniowym chęci wykupienia polisy od rezygnacji dostaniesz od Nas maila ze szczegółową informacją na temat wariantów. Polisę taką można wystawić do 7 dni od rezerwacji (jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni) lub do 3 dni od rezerwacji (jaśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni).