Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 1640.00
Informacje podstawowe
Miejscówka
Dla kogo
Dzieci i młodzież
Rodziny
Studenci
Wolne miejsca
6

Zarezerwuj teraz

Opis wyjazdu

Januszki wakecamp 2016 eh poster mlodziez

 

Januszkowice to niewielka wieś w województwie opolskim, która w zeszłym sezonie letnim
dołączyła do najlepszych ośrodków wakeboardowych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Rueda to największy  ośrodek wake`owy w Europie, który ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu, wakeskate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, siatkówki plażowej, siłownie wraz z cross fitem, jazdę konną, plac zabaw, basen, saune wraz z jacuzzi, łodzie, rowerki wodne, kajaki i deski stand up paddle z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym. Najnowocześniejszy wake park jako pierwszy i jedyny w Polsce dysponuje 6-cio słupowym wyciągiem, który jest uznawany za najlepszy na Świecie, razem z przeszkodami Unit Parktech tworzy idealny plac zabaw dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Dodatkowo  wyciąg dwusłupowy 2.0 , który świetnie nadaje się do nauki i doskonalenia umiejętności jest idealnym dopełnieniem zajawki wakeboardowej.

  Podczas tego tygodnia będzie odbywał się również Kurs Instruktora Wakeboardu, który obejmuje zajęcia doskonalące, wykłady, wideo i foto analizę jazdy, ćw.równoważne, trampolinę, testy sprzętu wake. Więcej info o całym kursie w zakładce szkolenia.

 rueda wakepark januszkowice    Mapa Obiektu 2

  Do tego na miejscu będziecie mieć możliwość doskonalenia skoków na trampolinie, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

2 1

6 jpg

7 jpg 17

Zafunduj sobie wirtualny spacer po ośrodku!!!

Program

Ramowy Program wyjazdu

24.07 niedziela

11:00 - Zbiórka w ośrodku Rueda, zapoznanie się z ośrodkiem, zakwaterowanie.

13:30 - Obiad.skorzecin 1

15:00 - Zajęcia popołudniowe na Wake Parku.

18:30 - Kolacja.

 Wieczorem gry i zabawy.

Plan zajęć

25.07- 29.07 poniedziałek  - sobota

8:00 - pobudka, toaleta poranna

8:30 - śniadanie

10:00 - zajęcia na wake parku

13:30 - obiad

12

15:00 - zajęcia na wake parku

18:30 - kolacja

20:00 - gry i zabawy, rozgrywki sportowe, chill, imprezy, wykłady, pokazy.

W programie również zajęcia na siłowni, basen, sauna, kąpielisko, przejażdżki łodziami, rowerki wodne, kajaki, stand up paddle, gry i zabawy, zawody z nagrodami, konkursy, imprezy tematyczne, wieczór hazardu, ognisko.

30.07 niedziela

8:00 - pobudka, toaleta poranna

8:30 - śniadanie

9:30 - doskonalenie umiejętności wakeboardowych w Wake Parku

12:00 - uroczyste zakończenie Campu, pożegnanie uczestników i powrót do domu.

 

 

 

Zakwaterowanie

Wigwamy "TIENDE" przez tydzień będą naszym domem.

Rueda Januszkowice Januszkowice 1007916Wigwamy WAKE CAMP1

Do dyspozycji uczestników mamy 6`osobowe luksusowe wigwamy o pow. 40 m2 z własną łazienką z prysznicem wyposażone w:

- TV satelitarną oraz WIFI,

- lodówkę

- klimatyzację

- meble

- miejsce bagażowe

   Dzieci i młodzież dobierane są w pokojach względem płci i wieku, tak aby w swoim towarzystwie czuły się możliwie jak najlepiej i komfortowo. 

Wigwamy WAKE CAMP 3Rueda januszkowice Wigwamy2

 

Dokładne dane adresowe ośrodka:

RUEDA Januszkowice

ul. Wolności 64  /  47-330 Januszkowice

www.ruedajanuszkowice.pl

Longitude : 18.1312133  Latitude: 50.3950571

4 jpg

9 jpg

Wyżywienie

  Na terenie Campu znajduje się restauracja, która będzie nam serwować 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja. Typowo domowa kuchnia sprawia, że jest smacznie i zdrowo. Istnieje możliwość skorzystania z menu wegetariańskiego.

Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, a obiad składa się z dwóch dań.

109051 401622609 518906811564113 215614954 n

 

  Przykładowe dzienne menu:
−    śniadanie: mleko, płatki kukurydziane, jajecznica, pieczywo, wędliny, parówki, twaróg ze śmietaną i szczypiorkiem, pomidory, ogórki, herbata, kakao, kawa
−    obiad: zupa pomidorowa, młode ziemniaki, pieczone udko z kurczaka, pieczone bakłażany, surówka z marchwi, kompot
−    kolacja: kiełbaski, naleśniki z dżemem i bitą śmietaną, ser żółty, pomidory, ogórki, herbata, kakao

W ofercie również będzie grill i ognisko. 

 

Do dyspozycji gości jest równiez luksusowa restauracja z drink barem i wędzarnią przy plaży. Ponadto w restauracji zaprojektowano drink bar oraz kominek nadający jej swoisty klimat.

Szkolenia

 4755 84699 8

  Szkolenia wakeboardowe prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania. Obozowicze dzieleni są na 3 grupy szkoleniowe: początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Jeżeli ktoś nie jest pewien w jakiej grupie powinien się szkolić, instruktor już pierwszgo dnia sprawdzi twoje umiejętności i dobierze odpowiednią grupę tak aby progres był jak największy.

  Zajęcia dla początkujących  i najmłodszych kursantów są prowadzone od podstaw w grupach, na Systemie 2.0 a następnie każdy we współpracy z instruktorem indywidualnie uczy się i dopracowuje podstawowe techniki wakeboardowe oraz uczy się elementów freestylowych stopniowo przenosząc umiejętności na duży wyciąg. 

4700 84740 8

  Grupy średnie i zaawansowane doskonalą umiejętności i uczą się nowych ewolucji zarówno na małym jak i dużym wyciągu pod okiem instruktora. Zajecia mają formę indywidualnego podejscia, a zadania które stawia trener są dobrane do umijętności poszczególnych kursantów.

Każdy z instruktorów posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajeć na wodzie oraz niezbędne kwalifikacje i uprawnienia pedagogiczne oraz instruktorskie.

4708 85018 8

  Oprócz wskazówek na wodzie kursanci sa nagrywani i fotografowani, a wieczorami odbywa się video i foto coaching podczas, którego będą analizować wraz z instruktorem swoją jazdę i triki, z zebranego materiału powstanie zajawkowe video, które będzie pamiątkom dla wszystkich uczesników oraz obszerna fotorelacja.

5009 85015 8

  Do tego na miejscu będziecie mieć możliwość doskonalenia skoków na trampolinie z deską, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

  Dla wszystkich uczestników będzie działało centrum testowe renomowanych firm wakeboardowych. Podczas szkolenia zapewniamy niezbędny sprzęt jak deski wakeboardowe wraz z butami, kamizelkę i kask. Prosimy żeby każdy z kursantów miał piankę we własnym zakresie.

 

 

Transport

Dojazd Własny

Świadczenia

Cena Obozu zawiera:

- zakwaterowanie w Wigwamach 6 osobowych

- wyżywienie, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

- 7 dniowy karnet na wake park

- szkolenie pod okiem doświadczonej kadry EHschool

- szprzęt: deska wakeboardowa z butami, kask i kamizelka

- centrum testowe renomowanych firm Wakeboardowych

- wszystkie atrakcje związane z programem wyjazdu:

  trampolina, centrum równoważne, gry i zabawy, rejs łodziami, rowerki wodne, kajaki, wejście na           obiekty sportowe, boiska, imprezy. 

- ubezpieczenie Kl, NNW, uprawianie sportów wysokiego ryzyka

- opiekę kadry wychowaczo-instruktorskiej

- zawody z nagrodami

- gadżety od EH