Zarówno dla naszych stałych jak i nowych klientów przygotowaliśmy różne rodzaje atrakcyjnych zniżek.

Znajdują się w nich m.in. rabaty grupowe dla znajomych i grup przyjaciół, first minute oraz coś dla naszych stałych ziomali, którzy tworzyli niejedną historię z wyjazdu.

Jeżeli podobało Ci się z nami na obozie, wczasach czy skorzystałeś z atrakcyjnych szkoleń i chciałbyś polecić naszą ofertę znajomym to skorzystaj z programu ambasadorskiego i dołącz do nas.

Zniżka Super First Minute i First Minute

Zniżka Super First Minute i First Minute jest dla tych, którzy już od dawna nie mogą się doczekać wymarzonego wyjazdu. W cenie „first minute” sprzedaje się określona liczba miejsc lub promocja jest czasowa. Dlatego - kto pierwszy ten lepszy. Wytarczy zanaczyć opcję zniżki super first minute/ first minute przy rezerwacji.  Zniżka” super first minute” i "first minute jest przyznawana tylko i wyłącznie przy terminowej wpłacie zaliczki. Zniżka „super first minute” i "first minute" nie sumują się z innymi zniżkami.

Zniżki grupowe

Dla nowych klientów

W grupie ziomali zawsze wesoło i taniej. Zbierz grupę znajomych, którzy mają zajawkę na deskę, narty, wake`a lub kite`a i dołącz z nimi do wspólnej zabawy.

Grupa:

  • 3 do 6 osób – każdy uczestnik grupy ma 50 pln, zniżki od ceny regularnej,
  • 7 do 10 osób – każdy uczestnik grupy ma 100 pln, zniżki od ceny regularnej,
  • 11 wzwyż - każdy uczestnik grupy ma 150 pln, zniżki od ceny regularnej.

Większe grupy - należy ustalić indywidualnie z biurem EHschool.

Aby otrzymać zniżkę należy skontaktować się z biuro@ehschool.pl lub tel. 509-338-388. Uczestników wcześniej zgłasza kierownik grupy do biura EH, podając nazwę grupy i ilość osób oraz jeśli zna to również nazwiska. Każdy członek grupy musi dokonać rezerwacji i wpłacić zaliczkę w terminie, a w formularzu zgłoszeniowym wpisać nazwę grupy oraz zaznaczyć ilość osób w grupie. Zgłoszenie poszczególnych członków grupy nie musi być zapisane na jednej rezerwacji. Każdy uczestnik może dokonać rezerwacji oddzielnie przez system.

Zniżki grupowe nie sumują się z innymi zniżkami. Zniżki grupowe obowiązują na wszystkich wyjazdach, a w ofertach wczasów dla rodzin dotyczą tylko osób dorosłych (dzieci mają swoje oddzielne zniżki).

Homies Crew

Dla klientów posiadających Homies Card

Mamy coś specjalnego dla naszych stałych ziomali, którzy tworzą niezapomniane historie naszych wyjazdów.

  • 100 pln – zniżki na wyjazdy

Homies Card VIP (zniżki dla osób, którzy byli z nami minimum pięć lub więcej razy) dodatkowo zniżki 

  • 200 pln zniżki na wyjazdy

Zniżki nie sumują się z innymi zniżkami.

Ambasador zajawki

Lubisz podróżować, odnajdujesz się w gronie znajomych, jesteś wesoły a towarzystwo innych osób Ci nigdy nie przeszkadzało, uwielbiasz sport i dobra zabawę… to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na Ambasadora Extremalnej Zajawki. Co należy zrobić:

  • napisz do nas biuro@ehschool.pl
  • nie spisujemy umów
  • liczymy na twoje zaangażowanie, bo to od niego zależy, ile trafi do twojej kieszeni - reprezentuj godnie ekipę EHschool.

Więcej o programie znajdziesz tutaj !!!

Gadżety

Dla każdego uczestnika wyjazdu, który podczas rezerwacji poda nam kod ambasadora, mamy atrakcyjne rabaty.